gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Artık Hayat Daha Kolayyy

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Elektrikler kesildi... Mum ve kibrit aramaya sonn Kibritli mumm:D [​IMG]

İlk evinizde ilk geceniz mi korkmayın bu terlikler sayesinde bir yere çarpmicaksınız:D

Araba aldınız ve jantları kötü hemen bunlarla değiştirin çünkü bunlar çok şirin

Çocuğunuz dişlerini fırçalamakta zorluk mu çekiyor Bu harika bir diş fırçası

Tuvalette canınız sıkılmasın bakın ne icad etmişler:D:D

tırnaklarınız mı uzadı vakitten tasaruf etmek için ideal

Çocuğunuz olduğu yerleri mi kirletiyor kirletmesin temizlesin:D

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Artık Hayat Daha Kolayyy
    Çok hoş paylaşım için saol :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canım bebeğin temizliğin bayıldımm:):)

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol canım:D

Artık Hayat Daha Kolayyy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öznesiz yaşanıyor artık hayatım

Öznesiz yaşanıyor artık hayatım

penceremden usulca süzülüp, bedenimi titreten rüzgarı dinledim dün gece ufak bir ses duymak umuduyla bekledim dakikalarca. Ama nice sonra anladım bekleyişimin beyhudeliğini. Uzaklığın pasına dokundum bir kez daha kanattı içimi bir uçurumun kıyısındaymışçasına, yumdum gözlerimi düşmemek için daha fazla uzaklaşmamak için yaşadığım kentten. İlkti bu nasıl alışır ki insan kolayca? Bir ateş gibi...
  2. bir hayat vardır artık...........

bir hayat vardır artık...........

DÜNYA DENİLEN SÜRGÜNDE AÇARSIN GÖZLERİNİ.. İSTESEN DE ,İSTEMESENDE SANA VERİLEN BİR HAYAT VARDIR ARTIK.. HAYAT ÇOCUKLUĞUNUN YANSIMASIDIR... UNUTAMADIĞIN O GÜZEL GÜNLERİN, ÇOCUKÇA MUTLULUKLARIN YANSIMASIDIR... SEVİNÇLERİN,DOSTLUKLARIN, YAŞADIĞIN HEYECANLARIN YANSIMASIDIR HAYAT...
  3. Mutfaklar artık daha sofistike

Mutfaklar artık daha sofistike

Evimize ve murfağımıza değer veririz ve bu değeri onu güzelleştirerek gösteririz:) İntema Mutfak İnova serisiyle mutfaklarda zarif ve modern çizgiler inovatif çözümlerle buluşuyor. İnova’nın kulpsuz dolap kapakları mutfaklarda minimalizmi vurgulayan yeni bir dönem başlatıyor. İnova serisinin kusursuz formu ve yalın tasarımı evlerin buluşma noktası haline gelen mutfaklarda homojen bir...
  4. Nokia 5800 artık "daha dokunmatik"

Nokia 5800 artık "daha dokunmatik"

5800 ikinci el piyasası 5800 XpressMusic'in ekranına çoklu dokunmatik desteği geldi; ama Nokia'dan değil... Hobi olarak programcılıkla uğraşan bir teknoloji çılgını S60 5th Edition serisi Symbian cep telefonuna sahip cep telefonlarını çoklu dokunmatik hale getiren bir teknolojiyi tanıttı. Haberi bildiren symbianfreak.com sitesi... Geliştirici Jamie ¤¤¤¤er bu uygulamayı kanıtlayan bir...
  5. Diyet Yapmak Artık Daha Kolay !

Diyet Yapmak Artık Daha Kolay !

Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...

Sayfayı Paylaş