gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Artık Hız Sınırı 90 Km Olacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hız sınırı, şehir içi hız sınırı, hız sınırı kaç kilometre
    Sevgili melekler, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanı Hamza Altıntaş, Resmi Gazete'de bugün yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikle, yerleşim yeri içindeki ana yollarda hız sınırının arttırılmasını değerlendirdi. Bundan böyle ana yollarda hız sınırı 90 km olacak. İşte haberin detayları..

hız-sınırı.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Aslinda 50 gayet iyimis 90 biraz fazla gibi sanki hadi hayirlisi olsun bakalim :)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bizde sehir ici 50 ara, kücük yollarda 30.
    2 hafta önce 30 km lik yolda 46 ile radara düsmüs ve ceza yemis birisi olarak halka sesleniyorum concon
    >>>>>> YAVAS SÜRÜN <<<<<<

:D

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    50 değildi kuzu, 70'di :) 90 çok iyi oldu, 70le E5 şişiyordu da şişiyordu, trafik akmıyordu...

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Oohhoooo 70 miydi sehir ici. E iiymis ama yaa. Her neyse kazasiz belasiz hayirli ugurlu olsun yeni kanun :D

Artık Hız Sınırı 90 Km Olacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızda sınırlar kalkıyor

Hızda sınırlar kalkıyor

Samsung TruDirect SE-S204S sınıfındaki diğer sürücülere göre çok daha hızlı ve kolay kayıt imkanı sunuyor. Dünyanın dijital tüketici elektroniği ve bilgi teknolojileri lideri Samsung Electronics, tüketicilere PC üzerinden sabit disk yardımı olmaksızın DVD oluşturmaya ve dijital içerik kaydetmeye olanak sağlayan yeni güçlü optik disk sürücüsü TruDirect SE-S204S'i tanıttı. Sabit sürücü...
  2. Yeni trafik kanuna göre hız sınırı 120 kilometreye çıkartılacak

Yeni trafik kanuna göre hız sınırı 120 kilometreye çıkartılacak

Meclis'e sunulan Trafik Yasası'na göre hız sınırı otoyolda 135'e, bölünmüş yollarda 120 kilometreye çıkartılacak, belediyeler ceza kesebilecek.. AK Parti yollardaki hız sınırlarını yükseltmek için harekete geçti. AK Parti'li Abdullah Çalışkan'ın imzasını taşıyan ve parti grubunun da onayladığı yasa teklifi Meclis Başkanlığı'na sunuldu. Teklifin önümüzdeki günlerde ele alınıp...
  3. kahkaha ağızdan 100 km hızla çıkıyor

kahkaha ağızdan 100 km hızla çıkıyor

İşte size gülme ve kahkaha ile ilgili bilmek istediğiniz her şey... Çıkan sonuçlara göre, bir yetişkin her gün ortalama 17, bir çocuk ise 40 kez gülüyor. Gülmeye başlayan bir insan, ciğerlerinden saatte 100 kilometreye ulaşan bir hızla dışarıya hava veriyor. İşte size gülme ve kahkaha ile ilgili bilmek istediğiniz her şey... Bilim dünyası son 20 yıldır bütünsel olarak ilgileniyor gülme ve...
  4. Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Bu konu; trafikte hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ehliyet aldıktan sonra trafikte arabayı gerektiği gibi kullanmayan sürücüler bazı cezalara çarptırılıyorlar. Trafik kazaları ve ölümler düşünüldüğünde bana göre çok hafif olan trafik cezalarından hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Trafikte Hız Sınırını Aşmanın...
  5. 2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 Devamsızlık Sınırı Kaç Gün Olacak?

2013-2014 devamsızlık sınırı, devamsızlık bilgileri 2013-2014, 2013-2014 devamsızlık en fazla kaç gün Sevgili melekler, Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapıldı. 2013-2014 eğitim öüretim yılının başlamasına bir hafta kala bazı açıklamlarda bulunan Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, yönetmelik değişikliğiyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortaöğretimle...

Sayfayı Paylaş