gebe
  1. BAŞAK_ASLI

BAŞAK_ASLI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Artik İĞrenİyorum Erkeklerden

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında BAŞAK_ASLI tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bi türlü anlamıyorum daha yaşım 16 olmasına rağmen hep teklif edenler laf edenler oluyor.kendimden 10-15 yaş fazla olanlardan bile teklif alıyorum.Ya bendemi tuhaflık var yoksa erkek millertimi böyle

2. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ce: Artik İĞrenİyorum Erkeklerden
    oha OHA OHA DICEM AMA annemle babam arasındakı 14 yası dusununce normal gelıyor ama sende bır tuaflık olabılır yasından buyuk gösterıyor yadayanlıs anlama ama hareketlerındede olabılır

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkek milleti böle canım:D:Dhem boş ver aslında demek ki seni beyeniyolar ki teklif ediyorlar kabul etmesen bile bu çok hoş beyenilmek güzel tadını çıkar benden sana tavsiye;)şunu da unutma yeryüzünün en tuhaf canlıları erkeklerdir onları anlamaya çalışma bırak onlar seni anlamaya çalışsın hoş anlıyamıyorlar ya ama işte uğraşıp dursunlar onları ne kadar uğraştırsan o kadar ulaşılmaz ve vazgeçilmez olursun:D:Dşşşş aramızda haa :D:D

4. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

ya bırak bunları ruya nerden tuafmısız yahu nızler kadar acık ınsan yok hep gızlı kapaklı ıslerı kızlar cevırıyor sımdı actırma agızımı en garıp canlı turu kadınlardır anlamaya calısma sadece hııı de gec alalalalh :):):):):)

Artik İĞrenİyorum Erkeklerden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artik gelini öpebilirsin

Artik gelini öpebilirsin

Gelini öpebilirsiniz... - öpecem tabii, bi sürü masraf yaptım. - gelini öpebilirsiniz ! - biliyorum... - öpebilirsiniz gelini ! - bırak abi, şımarmasın şimdi... - evet ben de şişli belediyesinin bana verdiği yetki ile sizi karı koca ilan ediyorum, bu arada abla da çok güzelmiş sen öpmiyeceksen ben öpebilirmiyim? - hoşt sapık -gelini opebilir miyim? -dur daha bitmedi... -pardon.....
  2. artik  istemiyorum

artik istemiyorum

vur hadi vur bikere daha vur ne anlar yarali can istersen iki vur bir zamanlar bebegimdin sevdigimdin herseyimdin en cok baglandigim inandigim ask sendin gönderdigin mesajlar meger hep yalanmis yasadigigmiz o güzel günler hepsi rüyaymis....... inanilmazdoyulmazanlatilmazkanilmaz hepsi bir anda yok oldu yok birdaha bulanmaz kac kere kostum pesinden hayirsiz yalvardim yakardim yikildim...
  3. Bunaldim artik :((

Bunaldim artik :((

bunaldim bunaldım artık Merhaba kizlar, Ben 7 yillik evliyim esimle severek evlendik. Sonra esim degisti bardi sazdi gece gezmeler icki icmeler kumar oynamalar yani ne ararsan var. Sonra beni bi cok kez aldatti tabi ona gore aldatma degildi sadece icti ve gerisini hatirlamiyor. Hatta bu olaylar yuzunden dogmamis bebegimi kaybettim. Yillar gectikce bu tabi beni dovmeyede basladi hatta en son...

Sayfayı Paylaş