gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

artik istemiyorum

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

vur hadi vur bikere daha vur ne anlar yarali can istersen iki vur
    bir zamanlar bebegimdin sevdigimdin herseyimdin
    en cok baglandigim inandigim ask sendin gönderdigin mesajlar meger hep yalanmis yasadigigmiz

o güzel günler hepsi rüyaymis.......

inanilmazdoyulmazanlatilmazkanilmaz
    hepsi bir anda yok oldu yok birdaha bulanmaz
    kac kere kostum pesinden hayirsiz yalvardim yakardim yikildim SENSIZ..............

kan kusturdun bana yazik ettin sevene sevilmeden sevenin cezasi budur iste.............

ne oldu bíze cok yazik beraber olamadik oooo sen beni istesende ben istemiyorum artik
    refrain:
    artik istemiyorum seni
    artik sevmiyorum ya seni
    lanet olsun sana girsin bu ask mezara bir gün pisman olsanda istemem dönme bana............

dönme bana dönme bana hicran doluyum affetmem gelme birdaha

o sözlerin hala beni yikiyor yaptiklarin kursun gibi

kalbime giriyor karsiliksiz sevenlerin alin yazisi cok aci sevilmeden sevenlere felek böyle vuruyor......................

artik istemiyorum seni
    artik sevmiyorum ya seni
    lanet olsun sana girsin bu ask mezara bir gün pisman olsanda istemem dönme bana.................

2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vur hadi vur bikere daha vur ne anlar yarali can

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    gülüm çok kırgın kızgın anında yazdın galiba bu haykırışı allah sana bol mutluluk huzur sağlık versin canım kocanla oğlunla beraber...

artik istemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelmek istemiyor

Gelmek istemiyor

Türkiye'ye gelmek istemiyor Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Real Madrid'in Hollandalı yıldızı Ruud van Nistelrooy, Türkiye'de futbol oynamak istemediğini açıkladı. Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Johan Neeskens'in, "Ne benim ne de Rijkaard'ın Nistelrooy ile bir konuşması oldu. Bunlar İngiliz basınında yer alan şeyler" açıklamalarına karşın Hollandalı...
  2. Bunaldim artik :((

Bunaldim artik :((

bunaldim bunaldım artık Merhaba kizlar, Ben 7 yillik evliyim esimle severek evlendik. Sonra esim degisti bardi sazdi gece gezmeler icki icmeler kumar oynamalar yani ne ararsan var. Sonra beni bi cok kez aldatti tabi ona gore aldatma degildi sadece icti ve gerisini hatirlamiyor. Hatta bu olaylar yuzunden dogmamis bebegimi kaybettim. Yillar gectikce bu tabi beni dovmeyede basladi hatta en son...
  3. umutlanmak istemiyorum

umutlanmak istemiyorum

hanımlar üye olmaya çalıştım ama beceremedim adetime 7 gün var ama yumurtalıklarımda feci bir sancı var yumurtlama günlerimde dahil 1 ay boyunca bebek çalışmasındayız... bugünde baş dönmesi var iştahımda açıldı...gaz oluyor sürekli yani bir kaç gündür hamilemiyim ki ???
  4. kaybetmek istemiyorum.

kaybetmek istemiyorum.

melekler bana yardımcı olucağınızı düşünüyorum.erkek arkadaşımla ciddi güven sorunumuz var ama ben o kadar çok seviyorum ki kaybetmek de sittemiyorum onu ne yapıcağım.biz aynı işyerinde çalışıyorduk orada tanıştık sevgili olduk ama oradaki diğer erkekler ile konuşmam samimi olmam zamanla ciddi problemlere dönüştü ve bu yüzden bana hiç güvenmiyor hatta evlenmeyi bile erteledi kafasında.çünkü...

Sayfayı Paylaş