gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Artık itiraf ediyorum...Galiba değil, seni gerçekten seviyorum……

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

itiraf ediyorum seni seviyorum gerçekten seviyorum itiraf ediyorum sana sana istiyorum seni istiyorum dinle Seni Senin beni sevmeni beklemeyecek kadar Çok sevdim Ve kızmadım asla bunun için kendime Hala sevebilen bir kalbim olduğu için.
    Her dakika,her saniye aklimda senin parlayan,sevgi ve hüzün dolu gözlerin..
    ve o gülüsün...o cocukca gülüsüne canlar feda sevdigim..
    Nezaman bitecek bu sensizlik.. Sonsuzda dek seninle olmak.. Bu hayati, bu fani dünyada seninle ayni sehirde nefes almayi... inan allahtan tek dileyimdir..
    İtiraf ediyorum Sana olan aşkımı….

Sen;
    Kimsin,
    Nesin,
    Nerdesin,
    Nerelerdesin?
    Biliyormusun?

Aslında sen bir tanesin.Sen Var ya Beni,benden alırsın götürürsün çok uzaklara, Götürdüğün yerde,ısıtır beni ılık nefesin.
    Sevdalıyım sana ,mutluyum SeninLe
    Her şey,seninle başlasa,silbaştan ne olur.

O an işte,seninle dünyalar benim olur.
    Gözlerine bakıyorum aşkınla yanıyorum Bunu anlatamıyorum sana,Seninle konuşamıyorum.Yüreğine dalıyorum Orda sevgimi buluyorum
    Yüreğimi sana açıyorum Sende mutluluk arıyorum
    Artık itiraf ediyorum
    Galiba değil, seni gerçekten seviyorum…………

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Galiba değil, seni gerçekten seviyorum…………
    işte bu laf
    keşke gururumu yenebilsem söylesemde ikimizde artık mutlu olsak...

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canım benim gurur yapma bence..mutluluğun için herşeyi yap..mutlu olmana bak şuleciim

Artık itiraf ediyorum...Galiba değil, seni gerçekten seviyorum…… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. Kolay değil artık seni unutmak

Kolay değil artık seni unutmak

Müslüm Gürses - Döndür Yolumdan Çok mu zor Bu kadar mı zor Başlamak bir aşka kollarında Kavuşmak dudaklarında Teninde biraz kor kaldıysa Tutkularıma Ne biçim bir aşk bu Bakıyorum gözlerine görüyorsun Tutuyorum ellerini Tutuyorsun sen de Ne kaldı o zaman geriye Döndür Sapmayacak sandığım yolumdan beni döndür Söndür İçimde yanan bu kör inadı aşkınla söndür Hadi beni döndür Yolumdan döndür...
  3. Artık seni sevdiğime pişman değilim

Artık seni sevdiğime pişman değilim

sevdiğime yazılar En güzel beraberlik seninle olmak diyorum, nasıl en korkunç yalnızlık sensiz olmaksa... Biraz önce buradaydın, aradan geçen zaman henüz kokunu bile dağıtamadı. Oturduğun koltukta ağırlığının izi duruyor. Dokunduğun her yerde sıcaklığın var, baktığın her şeyde aydınlığın. Gittin mi? Ben şimdi yalnız mıyım? Duvarlar üzerine yıkılıyor, yüzümde parçalanıyor aynalar, resim...
  4. Seni Seviyorum… Duy diye değil…Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum...

Seni Seviyorum… Duy diye değil…Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum...

seni kendim gibi seviyorum Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat Kendimi avutmak için bulduğum her şey bir süre sonra anlamsız geliyor… Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan… Kendimce oyunlar buluyor, sıkılıyorum bir süre sonra kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor… Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun…...
  5. Kimin gerçeği olursan ol artık hayalim bile değilsin

Kimin gerçeği olursan ol artık hayalim bile değilsin

Tutanaklar tutulmuş gözlerimin suçuna.. Sevdama müebbet biçilmiş, gururuma ağır hapis..... Oysa ne yüreğime kelepçe takabilmiş kimse, nede aşkıma zincir.... Ben herkesten yana özgürüm ama senden yana ESİR...

Sayfayı Paylaş