gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Artık Kadınlar Sperm Hırsızlığına Başladı!

Konu, 'Magazin' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Türk sinemasının başarılı oyunculurından Müjde Ar ,gündeme gelmek için olay yaratacak sözlerde bulundu.Ne yapacağını bilmediğindendir ki,kafayı kadınlara taktı ve onları sperm hırsızlığıyla suçladı... [​IMG]

İşte Ar'ın olay yaratacak açıklamaları:

"Artık kadınlar sperm hırsızlığına başladı. Tüm kadınlar kariyer yapmış, güçlü, kuvvetli, yakışıklı erkek peşinde.

Bazıları var ki; ilişkiye girip, erkeğin spermini alıyor. Sonra da adamdan izinsiz çocuk yapıyorlar. Çevremde böyle kadın sayısı çok. Bugünün kadınları babasız çocuk yapmaktan çekinmiyor."

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    gülüyorum sadece:)

Artık Kadınlar Sperm Hırsızlığına Başladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Silinmeye Başladım

Artık Silinmeye Başladım

Artık silinmeye başladım hayattan Gezmekten, tozmaktan, arkadaşlardan ve dostlardan Sen benim tek gayemsin her ne kadar bilmesen de ve Sen benim tek beklentimsin her ne kadar gerçekleşmesen de Aslında sana anlatmam gereken o kadar çok şey var ki Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki.. Örneğin günlerce haftalarca tek bir yerde çakılıp kalışımı Ya da ya da haftalarca...
  2. Hırsızlık

Hırsızlık

Rüyada bir sey çalmak, zina ve faize isaret eder. Rüyada görülen hirsiz taninmiyorsa o Azrail (A.S.)'dir. Taniniyorsa o hirsiz malini çaldigi kimseden faydalanacagi bir ilim meslek ya da bir söz ögrenir. Bir kimse rüyada evine tanimadigi bir hirsizin yahut ibrigini veya kadinlara nisbet edilen ber seyi çalsa, tabir yine böyledir. Rüyada hirsizlik yaptigini gören kimsenin evine hirsizlarin...
  3. Artık kadınlarda tuvalet ihtiyacını ayakta giderebilecek

Artık kadınlarda tuvalet ihtiyacını ayakta giderebilecek

kadınların tuvalet görüntüleri tuvalet görüntüleri hamilelikte Meleklerim inanın görünce şok oldum:DBunu icat eden arkadaş kadınların durumuna çok üzülmüş olmalı hatta kendisine o kadar dert etmiş ki bu bakın bizler için ne yapmış:DArkadaşa teşekkür ediyorum:piha: Bursalı bir iş adamı, yurt dışında gördüğü kadınların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılamaya yarayan aparatı, Türkiye'de...
  4. H&M Mağazalarında Ara Sezon İndirimi Başladı

H&M Mağazalarında Ara Sezon İndirimi Başladı

Bu sayfa; H&M Mağazalarında Ara Sezon İndirimi Başladı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen marka H&M ara sezon indirimine başladı. Eğer alışveriş eksiğiniz varsa ara sezon ürünlerini uygun fiyatlarla H&M mağazalarından temin edebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve size en yakın H&M mağazasını ziyaret edin..
  5. Kadınlar Artık Eşlerinin Soyadını Almak Zorunda Değil!

Kadınlar Artık Eşlerinin Soyadını Almak Zorunda Değil!

eşin soyadını alma, eşin soyadını kullanma, eşin soyadının kullanılması Sevgili melekler, bazı kadınlar evlendikten sonra da kendi soyadlarından ayrılmak istemiyor ve çift soyadı taşıyorlar. Resmi Gazete'de yayınlanan yeni bir karara göre artık kadınlar eşlerinin soyadını almak zorunda olmayacak. Emsal karar, bir başvurucunun Fatih 3. Aile Mahkemesine açtığı bir davayla çıktı. İşte haberin...

Sayfayı Paylaş