gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Artık kadınlarda tuvalet ihtiyacını ayakta giderebilecek

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kadınların tuvalet görüntüleri tuvalet görüntüleri hamilelikte Meleklerim inanın görünce şok oldum:DBunu icat eden arkadaş kadınların durumuna çok üzülmüş olmalı hatta kendisine o kadar dert etmiş ki bu bakın bizler için ne yapmış:DArkadaşa teşekkür ediyorum:piha:

Bursalı bir iş adamı, yurt dışında gördüğü kadınların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılamaya yarayan aparatı, Türkiye'de üreterek piyasaya sürdü.

Bursa'da faaliyet gösteren bir kişisel bakım ürünleri firmasının sahibi Ali Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kadınların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılamaya yarayan tek kullanımlık aparatın Avrupa ve ABD'de, 1999 yılından beri kullanıldığını belirtti.

Bir iş gezisi için yurt dışına gittiğinde bu ürüne kadınlar tarafından yoğun bir ilgi olduğunu gördüğünü anlatan Kaya, ''Gezi dönüşü üründen bir numune getirerek 'Bunu nasıl biraz daha geliştirebilirim' diye düşündüm'' dedi.

İŞTE O APARAT..

Kaya, yaptıkları çalışmalar sonucu ''Feminy'' adını verdikleri ürünü, Avrupa ve ABD'dekinden biraz daha geliştirdiklerini ve sonrasında patentini aldıklarını kaydetti.

Yaptıkları araştırmalarda insanlara 50'ye yakın hastalığın tuvaletlerden bulaştığını, her yıl 10 çocuğun da bu hastalıklardan dolayı yaşamını yitirdiğini öğrendiklerini belirten Kaya, şunları söyledi:

''Kadınlar tuvalet ihtiyaçlarının çözümünde hijyenik ortamla buluşma ihtiyacı hisseder. Ürünümüz, tuvaletlerden bulaşması muhtemel hastalıklara karşı pratik kullanımıyla hijyenik çözüm sunuyor. Sağlık yönünden yüzde 100 faydalı. Kadınlar, halka açık yerlerdeki tuvaletlerde büyük sıkıntı yaşıyordu. Bu ürünle birlikte kadınların sıkıntıları da sona erecek. Biz Avrupa ve ABD'deki benzerlerine oranla yapısında biraz değişiklik yaptık. Basit bir kullanımı var. Kadınlarımız kullandıkça çantalarından eksik etmeyecekler.''

Kaya, geçen haftadan itibaren alışveriş merkezlerinde yaptıkları ürünün tanıtımında vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını anlattı.

Ürünün gelecek aydan itibaren ülke genelindeki tüm eczanelerde ve marketlerde 5'li paketler halinde 5.90 TL'den satılacağını kaydeden Kaya, ''Bunun yanı sıra birçok kurumsal firma, tuvaletlerinde bulundurmak için bize başvurdu. Yakın bir zamanda akaryakıt istasyonlarında, restoranlarda, laboratuvarlarda kısacası umuma açık yerlerdeki tuvaletlerde 'Feminy' olacak'' diye konuştu.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    süper bi ürün ben çok beğendim :D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hiç fark etmes:D

Artık kadınlarda tuvalet ihtiyacını ayakta giderebilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  2. Artık Kadınlar Sperm Hırsızlığına Başladı!

Artık Kadınlar Sperm Hırsızlığına Başladı!

Türk sinemasının başarılı oyunculurından Müjde Ar ,gündeme gelmek için olay yaratacak sözlerde bulundu.Ne yapacağını bilmediğindendir ki,kafayı kadınlara taktı ve onları sperm hırsızlığıyla suçladı... İşte Ar'ın olay yaratacak açıklamaları: "Artık kadınlar sperm hırsızlığına başladı. Tüm kadınlar kariyer yapmış, güçlü, kuvvetli, yakışıklı erkek peşinde. Bazıları var ki; ilişkiye...
  3. Eskiden Tuvalet İhtiyacı Nasıl Gideriliyordu?

Eskiden Tuvalet İhtiyacı Nasıl Gideriliyordu?

eskiden tuvalet ihtiyacı, nasıl gideriliyordu, ne yapılıyordu, tuvalet kullanımı, wc, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yemek ,içmek ve boşaltım ihtiyacı insanoğlu var olduğu sürece var oldu ve var olacak.Günümüzde çeşit çeşit teknolojiyle donatılmış banyoları gördükçe,eskilerin bu durumu nasıl hallettiklerini düşünmüyor değilim.Biraz araştırdım ve bakın...
  4. İngiltere Kadınlar Yumurtalarını Satıyor "Yok artık" değil mi?

İngiltere Kadınlar Yumurtalarını Satıyor "Yok artık" değil mi?

satılık kadın yumurtası ingilterede kadın yumurtası satışı Benim canım ülkem de, yoksulluk içinde ki kadınlar, yoksulluktan ev temizliği işlerine giderken, el işi göz nuru diye biraz para kazanmak için, nakış örüp, dantel işliyip, örgü örerken ve daha bir çok iş de sırf iki kuruş para kazanmak için alın teri ile çalışırken, elin İngiltere'sinde ki kadınlar yoksulluktan yumurtalarını...
  5. Kadınlar Artık Eşlerinin Soyadını Almak Zorunda Değil!

Kadınlar Artık Eşlerinin Soyadını Almak Zorunda Değil!

eşin soyadını alma, eşin soyadını kullanma, eşin soyadının kullanılması Sevgili melekler, bazı kadınlar evlendikten sonra da kendi soyadlarından ayrılmak istemiyor ve çift soyadı taşıyorlar. Resmi Gazete'de yayınlanan yeni bir karara göre artık kadınlar eşlerinin soyadını almak zorunda olmayacak. Emsal karar, bir başvurucunun Fatih 3. Aile Mahkemesine açtığı bir davayla çıktı. İşte haberin...

Sayfayı Paylaş