gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Artık Kalbim Yok

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Kalbim yok [​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Artık Kalbim Yok
    sonu kötü yaaa

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Artık Kalbim Yok

ALLAHım kimseyi bu duruma düşürmesin

Artık Kalbim Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbimde Kalbine Yok Bile Kinim !!

Kalbimde Kalbine Yok Bile Kinim !!

kalbimde kalbine yok bile kinim Gönlümle baş başa düşündüm demin Artık bir sihirsiz nefes gibisin Şimdi kal içinde bomboş kalbimin Akisleri sönen bir ses gibisin Maziye karışıp sevda yeminim Bir anda unuttum seni eminim Kalbimde kalbine yok bile kinim
  2. Kalbim de suskunsa artık

Kalbim de suskunsa artık

Duydugum en güzel söz duymadığım sözdür belkide asla duyamayacağım benim sağır dünyamda.. Görmeyenlerin gözleri duymayanların kulagı hayatım. Yaşlı birinin gençliğinde gizli hayallerim, genç birinin umutlarında yada bir çoçugun elma şekerinde... Nerdesin diye sorma bana kayıp bir şehrin ortasında hayallerinde kaybolan insanlardanım ben sonu olmayan yollarda kendini rüzgara bırakmış...
  3. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  4. aglama kalbim büyüdün artık

aglama kalbim büyüdün artık

ağlama kalbim büyüdün artık Zaman zaman içimde korkular Biri sana dur desin ne olur Kalbim yorgun için suskun gözlerin nemli Gittin uzaklara gittin Beni bu sevdanın ortasında Yağmurların altında terkettin Kalbim yorgun için suskun gözlerin nemli Sevdim seni çok sevdim Unutmaya çalışmak ne kötü bir kader Yalnızlığa alışmak kalbi mühürlemektir Oooofff olmuyor Ağlama...
  5. Kalp Ağrımsın Artık...

Kalp Ağrımsın Artık...

Sevmek ölümüne, delice... Bendim uğrunda herşeyimi feda edebilicek olan... Gözlerimi kör etmişti bu aşk, senin kalbimi ne kadar hor kullandığını göz göre göre farkedememişim ne yazık ki...! Belkide aptallıktı benim ki... Birine kısa sürede bu derece güvenip sırtını dayayabilmek ve ondan hiç şüphe etmemek...!!! Hep benimsin sanmıştım, hep o pamuk eller benim, bu hayat sadece ikimizin...!!!...

Sayfayı Paylaş