gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Artık keşke bile diyemiyorum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Senden sonra geçtiğin yollardan geçmeye karar verdim..
    Yine istanbul'un sahilindeyim..Deniz ve ben..
    Gözlerim dalıyor biliyor musun?
    Denize uzun uzun, hiç görmemiş gibi bakıyorum..Gülümsüyor bana o da..Sanki herşey karşılıklı dercesine kulağıma fısıldıyor..
    Dayanamıyorum artık ya..Pes demek bu kadar kolay mı?
    Veya ben kolay kolay mı pes derim..Demekki var bişeler, demekki artık koptu hayat bağlarım..
    Dudağımdan çıkarken bu tek heceli kelime o kadar kolay çıkmıyor biliyor musun?
    Ben pes derken..
    Kapanıyor gözlerim tek tek yaşadıklarımız geçiyor gözlerimin önünden..
    Hani o gezdiğimiz yerler varya..
    Sanıyormusun ki şimdi yaşıyor?
    Sanıyormusun ki şimdi gülüyor?

Kan ağlıyor onlar..Kan...Gözlerimden yaşlarla birlikte anılarımda akıyor..
    Artık elimde bir çicek, yüzümde bir tebessümle dolaşamıyorum..
    Artık elimde bir mendil, yüzümde bir pes, artık dayanamıyorum ifadesi var..

Ölü gibiyim resmen..
    Ne sana dön diyebiliyorum, ne kalanlar yetiyor..
    Duygularımı dile getiremiyorum...Mühürlenmiş gibi konuşamıyorlar..
    Belki diyeceğim, olmuyor cesaret edemiyorum..
    Keşke desem...
    Yeniden desem...
    Konuşmaya çalışsam...

Öyle bir haldeyimki..
    Artık keşke bile diyemiyorum...

Sanki bedenim, benden kaçıp giden ruhumu hala bekliyor..
    Sanki ben hala seni görüyorum...

Artık keşke bile diyemiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keşke demeyi artık bırakın

Keşke demeyi artık bırakın

Eğer; ilerde bir gün arkanı dönüp KEŞKE demek istemiyorsan, üç şeyi doğru seç. Eşini doğru seç. Doğru eş her zaman uzun zaman flört ettiğin kişi değildir. Önemli olan kısa zamanda da olsa fikirlerinin uyuştuğu, Yaşam tarzlarının benzediği, Espri anlayışının yakın olduğu, Zor zamanlarında hep yanında olacağını bildiğin, Dertlerini, sevinçlerini paylaşabileceğin, Fikirlerine, olaylara...
  2. Ölümü Bile Basite Alıyorum Artık

Ölümü Bile Basite Alıyorum Artık

Basitlik.. Güzel şeydir inan. Tabi bayağılık anlamında kullanmıyorum. Her şeyi kolaylaştırır ve işin detayında kaybolmak yerine bütününü görmeye yardımcı olur. Her şeyde neden-sonuç ilişkisi aramamak her duyguda sahtelik-gerçeklik teftişine gitmemek.. Olanı insanı olduğu gibi kabul edebilmek; arkasında başka şeyler olabileceği ihtimaline kapılmamak.. 2+2=5 denklemini tüm saflığı ile...
  3. keşke..

keşke..

Şimdi üzgünüm hem de çok Keşke düne geri dönebilsem Yine kaçamak bakışlarla seni izlesem Gözlerime baksan yine Beni izlesen ...Yine ıslansak yağmurun altında Bu sefer ikimiz tutsak şemsiyeyi Üşüyen ellerimizi ısıtsak Daha çok üşümeden Üşüsek yine ama soğuk ayırmasa bizi Sarılsak soğuğa inat ısınsak Ellerine değmekten korkmasam Baksam gözlerine gözlerimi ayırmadan Söyleyeceklerimi unutmasam...
  4. Keşke...

Keşke...

KESKE Keske tanimasaydim seni Omuzlarima bu kadar yük binmezdi o zaman Gözlerim aglamayi bilmezdi O kadar sik kalbim çarpmazdi böyle delicesine, Benim de ellerim simsicak olurdu mutlaka Geceleri asla uykusuzluk çekmezdim sabaha kadar Rüyalarim hatta tatli hayallerim olurdu Duygusuzca düsünmezdim yoklugunda günlerimi, saatleri hep Hiç üsümezdim böylesine ölü soguklugunda Hirsim takip...

Sayfayı Paylaş