gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

artık kilo vermek istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar kilolarımla başım dertte ve artık zayıflamak istiyorum bana zayıflama formülleri verebilirmisiniz kilolarımdan nasıl kurtulabilirim

artık kilo vermek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo vermek artık kabus değil

Kilo vermek artık kabus değil

dans ederek kilo vermek dans ederek kilo verme ip atlama teknikleri streching hareketleri vermek için Kışın bir diyetisyenin gözetiminde yapılacak zayıflama diyeti ve bilinçli bir sporla, bahar ve yaz aylarına fit bir kilo ile girmeniz mümkün. Bunun için diyete ek olarak streching yapmanız yeterli. Profesyonel sporcular, spora başlamadan önce “streching” yaparak kaslarını uzunlamasına çekerek...
  2. Kilo Vermek İstiyorum

Kilo Vermek İstiyorum

kilo vermek istiyorum Kilo vermek istiyorum diyor musunuz?Bu defa gerçekten niyetlendiniz mi?O zaman gelin kilo vermeye çalışırken dikkat etmeniz gereken hususlar ve yasaklar nelermiş.Kilo vermek istiyorum diyen biri neyi aklından çıkarmamalıymış ona bakalım. Kilo vermek istiyorum diyen biri öncelikle düzenli beslenmeye karar vermiş demektir. Besinler 4 temel besin grubundan seçilmelidir....
  3. Diyetsiz kilo vermek artık mümkün

Diyetsiz kilo vermek artık mümkün

fevzi özgönül fevziözgönül drfevzi özgönül dr fevzi diyeti Dr. Fevzi Özgönül tarafından geliştirilen karboksipunktur adlı tedavisi, sayesinde artık ,diyet ve spor yapmadan zayıflayacaksınız meleklerim.Özelliklede göbek ve selülitlerinizden de kurtulacaksınız.Lütfen dikkatle okuyunuz:):) Diyetsiz kilo vermek artık mümkün Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı… Yalnız Türkiye’de...
  4. Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten?

Kilo vermek istiyor musunuz gerçekten? Bu kez gerçekten ciddiyim mi diyorsunuz? Peki gelin kilo vermeye çalışırken neleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor inceleyelim. Kilo vereceğim kararını veren biri 1.adım düzenli besin alacağınında kararını vermiş demektir. 1.Süt ürünleri (Süt, peynir, yoğurt) 2.Et ürünleri (et, tavuk, balık, kuru baklagiller) 3.Sebze-meyve ürünleri...
  5. kilo vermek istiyorum

kilo vermek istiyorum

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım

Sayfayı Paylaş