gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

komik kısa cümleler Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Şebnem Ferah , Albüm : Artık Kısa Cümleler Kuruyorum

Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya
    Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya
    Son günlerde çok düşünür oldum
    Zor zamanları çabuk atlatır oldum
    Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde
    Yara aldım bundan iki yıl önce
    Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce
    Artık kısa cümleler kuruyorum
    Sevdiklerim sevmediklerim yanımda
    Kabullendim her şeyi olduğu gibi yola çıktım yarınlara
    Son günlerde çok düşünür oldum
    Zor zamanları çabuk atlatır oldum
    Bakıyorum aynaya her gece içim rahat biraz yorgunum sadece
    Hayatıma giren herkese yaşanmış her şeye
    Teşekkürler büyüyorum sizinle

Söz-Müzik: Şebnem Ferah

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Artık Kısa Cümleler Kuruyorum

Şebnem Ferah - Artık Kısa Cümleler Kuruyorum

Sizi bilmem, ama ben karar verdim. Su gibi duru olup hep akmaya, Başka sular tanıyıp, çoğalmaya, Dalgalanmaya, taşmaya... Son günlerde çok düşünür oldum, Zor zamanları çabuk atlatır oldum. Yalnız mıyım insanlar içinde? Arkadaşlarım, aşklarım içimde. Yara aldım bundan iki yıl önce, Hiç susmadım, şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum, Sevdiklerim, sevmediklerim yanımda....
  2. Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri

Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri

koşul cümleleri şartlı cümleler koşullu cümleler koşul şart cümlelerine örnekler cümlelerine örnekler Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri Türkçedeki “şartlı cümleler” diğer bir değişle “koşullu cümleler”dir. Şart cümleleri, bir şart cümlesi (if caluse) bir de temel cümle (main clause) dan meydana gelir. “if clause” ya da “main clause” un önce ya da sonra gelmesi anlam bakımından değişiklik...
  3. ŞebNem Ferah - Artık Kısa CümLeLer Kuruyorum (akor)

ŞebNem Ferah - Artık Kısa CümLeLer Kuruyorum (akor)

eb-----------0-------0-------0-------0----------| Bb---------6--6-----6-6-----0-0-----0-0---------| Gb--------7----7---7---7---6---6---6---6--------| 6 kez Db-------7------7-7-----7-7-----7-7-----7-------| 1.bölüm Ab------0--------0-------0-------0-------0------| Eb----------------------------------------------| Son günlerde derken... eb-------------------------0-------0------------|...
  4. Şebnem Ferah - Artık Kısa Cümleler Kuruyorum - TAB

Şebnem Ferah - Artık Kısa Cümleler Kuruyorum - TAB

Şarkıyı kendi tonunda çalmak için tellerinizi yarım ton kalınlaştırınız. eb-----------0-------0-------0-------0----------| Bb---------6--6-----6-6-----0-0-----0-0---------| Gb--------7----7---7---7---6---6---6---6--------| 6 kez Db-------7------7-7-----7-7-----7-7-----7-------| 1.bölüm Ab------0--------0-------0-------0-------0------| Eb----------------------------------------------| Son...
  5. Cümle kuruyoruz...

Cümle kuruyoruz...

Sevgili melekler, oyunumuz kuralı şöyle; herkes bir önceki üyenin yazdığı cümlenin son kelimesini aynen kullanmak şartıyla düzgün cümleler yazmaya çalışacak. :) Katılırsanız çok memnun olurum. Oyunu örnek vererek başlatıyorum müsadenizle: İhanetin acısını ceketim gibi çıkarıp atamadım üzerimden... Üzerimden gelip geçen bütün uğursuzluklara gülümsüyorum... "Gülümsüyorum" yeni...

Sayfayı Paylaş