gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Artık Masalımın Kahramanı yok

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

masalımın kahramanı
    . .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Yakışıyordun benim masalıma, Sen benim Kahramanımdın...
    İyi geliyordun acıyan yanlarıma, Sen benim dermanımdın.
    Sıcak Ekmek Kokusu gibi, Baba Evi Uykusu gibi..
    Ya Giderse, korkusu gibi, Ne Güzeldin Sen içimde...

Gitmeseydin, bitmeyecektik..
    Nasılda hazırdım sana inanamaya
    Nasılda Seviyordum seni delicesine.
    Ama Gittin! Gitmeseydin, vazgeçmeseydin!
    Pes etmeseydin, minicik bir umut bıraksaydın ardında..
    Sonsuza Dek masalımın kahramanı olacaktın.
    Ama Sen gitmeyi seçtin.
    Haketmemiştim ki ben sensizliği,
    Seni bu kadar seviyorken sensizlikte neyin nesiydi.

Neden kaçtın masalımdan, sen hep kolay yolu seçtin.
    Kahramanlar Böyle yapmaz..
    Benden Niye Vazgeçtin...
    Kahramanım Benden Niye Vazgeçtin...

Mavi bir masaldı uydu(rdu)ğum
    Hiç bitmeyecek sandığım.
    Ama Sonu çoktan geldi.

Artık Masalımın Kahramanı yok...
    [/FONT]

alintidir

Artık Masalımın Kahramanı yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık masal filmleri yapmak istiyorum"

Artık masal filmleri yapmak istiyorum"

Artık masal filmleri yapmak istiyorum" "Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de" filminin Ankara galası yapıldı. Kızılay Büyülüfener Sineması'ndaki galaya, filmde de rol alan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in yanı sıra CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, Yapımcı Sinan Çetin ile Başkentin siyaset ve...
  2. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  3. Annem Yok Artık..........

Annem Yok Artık..........

annem yok artık annemi sevmiyorum babam yok artık annem artik şiiri Annem yok artık. Beni düşünen kalbi yok. Bitti. Umutsuz olmak istemiyorum. Umutsuzluğun bir çıkar yol olmadığını biliyorum. Annem yok artık, yeryüzü çok gördü onu, kalabalığın arasında kuş gibi çırpınan varlığını çok gördü. dalgın yüreğini çok gördü, bizim için çarpan, kaygılarla dolu yüreğini. Annem yok artık. Bu kesin....
  4. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  5. Sen Yoksun artık

Sen Yoksun artık

Ama Beni KahreDen Beni YoK eDen BeNi BiN PişMaN eDEn TeK ŞeY BiR AŞK YaRatMıŞ TeK BaşıNa YaŞaMışıM. SeN ZateN YoKmuŞunKi SeniN NeYinE YaNaYıM… Son Bahar Akşamı Gittin pervasız Zamansız Dönüp Bakmadın Giderken Ardına Bulutlar Ağladı Yağmur Ağladı Giderken Testini Doldurmuşcasına Sevda Zincirlerinden Kurtulmuşcasına Bakmadın Yüreğimin Sancısına KalbimAğladı Özüm Ağladı Ben ağladım.....

Sayfayı Paylaş