gebe
  1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Artık Ne SeN Ne De BEn...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

Sen gittikten sonra hatıralarına sığınıyorum….

Kulaklarımda hala sesin, bitmesini istemediğim şarkı gibi uğulduyor . Diğer taraftan gözlerimin içine bakışın dolanıyor beynimin bir taraflarında. Ne düşünsem, nereye baksam hep “sen” …
    Son gülüşün,
    son bakışın,
    son sarılışın
    ve
    son ………….
    O gün anlamalıydım aslında içime oturan sebepsiz özlemden .. ilk defa sana bakarken içim acımıştı. Yanımdaydın ama içim acıyordu.. sebepsiz … Sanki bir daha göremeyecektim seni .… bu gidişin dönüşü olmayacaktı sanki . ama yinede konduramamıştım senle ayrı düşmeyi kalbime … ayrı kalamazdık biz . olmazdı bu kalp sensiz ..

Gittin ..
    Arkanda ıslak bir gül bırakarak tek kelime etmeden gittin …
    Ben sadece arkandan baktım ..
    Kal diyemedim bile …

Elimde ne bir adres ne bir telefon .. sana dair hiçbir şey ..
    Sonsuzluğa gitmiştin sanki ..
    Yaşayamam sanıyordum ilk zamanlar …. Alışamam, nefessiz kalırım diyordum bu şehirde … Alışıyormuş insan acıya da sensiz yaşamaya da …

Sonunu getiremediğim hayal meyal hatırlanan güzel anılar var ....
    Bir sahil kenarı … ve sen … dilimizde ise bizim şarkımız … Dalgaların gelip ayağımıza dokunuşuyla başlayan dansımız …

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız
    Ne güzeldi
    Artık ne sen ne de ben
    Bulamayız o günleri
    Bazen düşünüyorum da
    Bende yanlış bir şeyler vardı diyorum
    İkimizde kıymetini bilemedik bir şeylerin ...

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Artık Ne SeN Ne De BEn...
    arkadaşım emegıne sağlık

Artık Ne SeN Ne De BEn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne hayaLLerimiz yanında ne de ben aRtık yaLnızsın sen...

ne hayaLLerimiz yanında ne de ben aRtık yaLnızsın sen...

duygularımız ve hayallerimiz hayallerimizle ilgili şiir duygu ve hayallerle ilgili şiir hayallerle şiirler hayallerimizle kompozisyon s€ni göRdüm Rüyamda.mavi battaniyeye sarıLı biR bebek vaRdı kucağımda... ann€si b€n, babası s€nmi$sin anLadığım kadaRıyLa.... uyanıR uyanmaz anLattım Rüyamı heRkese... biLiRsin beLki; anLatıLan rüyaLar dön€Rmi$ teRsine.. seni Rüyamda göRdüğüm gecenin...
  2. Ne sen ne ben.!

Ne sen ne ben.!

Seni Seviyorum Aşkım NE SEN NE BEN SIMDI GERI DÖNÜSÜ OLMAYAN BIR YOLDAYIM ICIM HEP SENDEN YANA OLSADA ICIM HEP KAN AGLASADA BIR TARAFIM ASLA DER GIBI BÖLER BENI IKIYE AN GELIR HAYKIRMAK ISTERIM SENI DELI GİBİ SEVDİĞIMİ HALA UNUTAMADIGIMI AN GELIR YAPTIKLARIN GEÇER GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN FILM SERIDI GIBI SU AN NE YAPTIGINI BILMEM, DUYMAM, GÖRMEM SORARIM KENDIME BEN ONA BIR SEYLER YAZARKEN ACABA...

Sayfayı Paylaş