gebe
  1. Lalmina

Lalmina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Artik ne yapmam gerekiyo bilmiyorum gebelikle ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında Lalmina tarafından paylaşıldı.

Kizlar 30 nisanda birliktelik yasadim ve her zamanki tarihimde yani 14 mayis gibi adet gordum o iliskide korunmadik cocuk istiyorum ama maddi durumunlardan dolayi henuzbhazir olmadigimizi dusunuyoruz. Neyse adet oldugumda hic suphe duymadim gebelik hakkinda ama o sure icinde aklima takildi hep acaba gebelik olabilie mi diye ve ara ara bulantilarim sanki midem de fokurdamalar oluyo gibiydi bugun ve 2 gun once oncomed gebelik testini alip yaptim iliskiden 36 gun gecmis olmasina ragmen ve ikiside *C* yani negatif cikti. Asli da hamileligi istemiyorum ama karnimda olusan aralikli agrilar fokurdamalar beni suphelendiriyo acaba gebe olma ihtimalim var midir lutfen yardim edin.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Sevgili üyemiz, muhtemelen yaşadığınız şey tamamen psikolojik diyebiliriz. Sitemizin GEBELİK bölümünden sorular sorabilirsiniz. Daha önce sitemizde açılan sizin yaşadıklarınıza benzeşik olarak bir çok konu ve soru gördük. Durumun psikolojik olduğunu düşünüyoruz. Sıkıntılarınızda lütfen bizlere ulaşınız.
    Saygılar.

3. ikra90

ikra90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    adetınden tam olarak kac gun gectı ve kan testı kesın sonuc verır merak etme hemen beta hcg yaptırmalısın

Artik ne yapmam gerekiyo bilmiyorum gebelikle ilgili yardımcı olabilir misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişanlımla taştıştık yardımcı olabilir misiniz ?

nişanlımla taştıştık yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba ben 29 yaşında nişanlı bir genç kızım. adım sündüs.bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.ben 7 aydır nişanlıyım.iki gün önce tartıştık.konu o kadar basit ki, ve bu basit konu bizi öyle bir yerlere getirdi ki benim kafamın karışmasına sebep oldu.vereceğiniz cevabı nişanlıma da göstereceğim, göstereceğim ki dış gözün de yanıtını ve görüşünü görsün ve anlasın.şimdi konu kısaca...
  2. SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ?

SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ?

spiralle gebe kalmak mümkünmü,spiralle hamile kalınırmı,spiralim kaydı hamile kalırmıyım,spiral nasıl takılır,spiral nasıl çıkarılır hakkında bilgiler SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ? Spiralle birlikte gebelik olabilir. Bayan bu yüzden adetlerinin düzenini iyi takip etmelidir. %1 gebelik ihtimali vardır. Eğer spiral yerinden kaydıysa bu ihtimal daha da artar. Eğer spiral ile birlikte gebelik...
  3. gebelik olabilir mi

gebelik olabilir mi

merhaba..gebelik kuşkularım var ve adetim iki gün gecikti.5 aylık evliyim ve önceki aylara bakarak 25 haziranda adet olmam gerkirdi.adet günümden 3 yada 4 gün önce bir kereye mahsus kahverengi akıntı gibi bir şey geldi..pek bir gebelik belirtisi yok aşırı uyku halleri dışında.sizce gebelik durumu var mıdır ??
  4. hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm
  5. Protez diş yaptıranlar yardımcı olabilir mi????

Protez diş yaptıranlar yardımcı olabilir mi????

Arkadaşlar merhaba. Zamanında inci gibi dişlerim vardı. Doğumdan sonra güzelim dişlerim birer birer çürümeye başladılar. Dikkat çekici dişlerimden eser kalmadı. Daha 25 yaşındayım. 4 adet protez diş yaptırdım. Genel olarak görünümleri estetik ve doğal. Dişçi koltuğundan katlığımdan beri ağlıyorum. Sinirlerim çok bozuldu. Nasıl alışacağım ben bu yeni dişlere? Protez diş kullanan arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş