gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Artık Oynamadığınız Barbi Bebeklerinizden Takı Kutusu Yapmaya Hazır mısınız?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Barbi Bebekten Takı Kutusu Yapımı Barbi Bebek Takı Kutusu

Bu kadarda olmaz artık nerden aklınıza geliyor bunlar demek geliyor ....Barbi bebekten de takı kutusu mu olurmuş yahuuuu...İşte bi güzel olurmuş..Hemde çok şık ben bayıldım doğrusu...Keşke diyorum eski barbi bebeklerimi atmasaydım...:( İşte sizlere barbi bebek makyajını da burada paylaşmıştık....

Artık Oynamadığınız Barbi Bebeklerinizden Takı Kutusu Yapmaya Hazır mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barbi bebek ve CHP- can dundar

Barbi bebek ve CHP- can dundar

Barbileri bilirsiniz. Yaklaşık 30 santim boyundaki bir plastik bebek, yüzündeki yapay gülümsemeyle yeryüzünün dört bir yanında nice küçük kızın çocuk*luğunu paylaşmıştır. Dünyaya dağılmış 10 milyonlar*ca Barbi, yüzmilyonlarca giysisiyle kimbilir kaç mil*yon genç kızın ergenliğinde iz bırakmıştır. Alvin Toffler, 1970'lerde yazdığı "Şok" adlı kita*bında Barbi bebeklerle ilgili şok...
  2. Bebek Sahibi Olmaya Hazır mısınız?

Bebek Sahibi Olmaya Hazır mısınız?

Bebek Sahibi Olmaya Hazır mısınız? Hamilelik, bebeğin ilk kalp atışlarının, ilk tekmelerinin sevinciyle gelen gerçek anlamda özel bir dönem; aynı zamanda çok da zahmetli! Vücut kendini bir bebeğin doğumuna hazırlarken, hormonlarda meydana gelen değişiklikler hem fiziksel hem de duygusal değişimlere yol açıyor. Elele Çocuk ve Aile Psikolojik Danışmanlık, Gelişim ve Eğitim Merkezi Psikolog ve...
  3. Bebeğinizi Bakıcıya Bırakmaya Hazır Mısınız?

Bebeğinizi Bakıcıya Bırakmaya Hazır Mısınız?

bebeği bakıcıya bırakmak bebek bakıcıya nasıl alıştırılır çocuğu bırakmak bebeği alıştırmak Çalışan anneler için bebeklerine kimin bakacağı önemli bir bir sorun. İyi bir bakıcı bulunsa bile annelerin akılları çocuklarında kalıyor. Peki siz bakıcılı bir hayata hazır mısınız? 1) Soru :Bebeğiniz doğmadan önceki hayatınızı nasıl tanımlarsınız? a) Oldukça durgundu. b) Bazen durgun bazen ise...
  4. 5 Dk da Adele Makyajı Yapmaya Hazır mısınız Bayanlar...

5 Dk da Adele Makyajı Yapmaya Hazır mısınız Bayanlar...

5 Dk da Adele Makyajı Nasıl Yapılır Adele Makyajı Yapılışı Hem sesiyle, hem de kusursuz yüz hatlarıyla herkesi büyüleyen Adele gibi olmak ister misiniz? Sadece 5 dakikanızı ayna karşısında geçirerek hem büyülü gözlere, hem de dolgun dudaklara sahip olacaksınız. 5 dakikada Adele makyajı yapıyoruz! Şimdi yapmamız gerekenleri adım adım izliyoruz! İlk önce gözlerimizi makyaj...
  5. Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan...

Sayfayı Paylaş