gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Artık seni Nazride Şenlendiremez

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ahhh be Hüsnü dağıttın kendini neler oluyor sana şu önündeki 1 yıl burnunun ucunu görmen lazım yoksa yandın.....

ŞENLENDİRİCİ'YE HAPİS ŞOKU!
    KLARNET USTASI HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ RUHSATLI SİLAHIYLA ATEŞ ETTİĞİ İÇİN YARGILANDI...

Şarkıcı DenizSeki ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından eşi Nazire Şenlendirici ve akrabalarının bulunduğu ev ortamında ruhsatlı tabancasıyla bir el ateş ederek korku ve paniğe neden olduğu iddiasıyla yargılandığı davada 6 ay hapis cezasını çarptırıldı. Cezası ertelenen Şenlendirici 1 yıl içinde benzer bir suça karışması halinde hapse girecek.

Artık seni Nazride Şenlendiremez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Unuttum Artık-2

Seni Unuttum Artık-2

Ben bir insanim değil mi… Duygularıma yeri geldiginde, sahip olamayan bir insanim hem de… Bu özellik bir tek bana ait olan düşünce degil… Bu, bir çok insanın yaşadıgı çıkmaz sandıgı bir yoldur. Sen bunu niye yazdın diyeceksin şimdi bana. Sana bir düşüncemi hatırlatmak isterim “bu hayatta yarın olmayan bugün de yoktur, dünü unatanda bugün zaten ölmüştür”işte bu düşüncede baglı kalan insan...
  2. Seni Unuttum Artık-1

Seni Unuttum Artık-1

Seni Unuttum Artık-1 Seni unuttum artık, dersem inanmıyacaskın tabi ki biliyorum. Ama inansan iyi olur, bana karşı besledigin o sevimsiz duygularını artık besleyemeyeceksin seni bu gördüğümde anladım ki sen benim sevdiğim; güzel duyguları beslediğim, her sesini duydugunda agladıgım, yarınlarıma baktıgımda hep seni gördüğüm... O duyguları beslediğim insan degildin ben o degerleri sana...
  3. Korkma,seni artık sevmiyorum….

Korkma,seni artık sevmiyorum….

artık sevmiyorum bak buna inan İçim acıyor... Geçer elbet, geçer de, anlamsız bir yer de, unuttuğumu sandığım bir yer de , yeniden sızlar. Ama varsın sızlasın, sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki… ” Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum. Beyaz bir ışık arıyorsun bazen, görüyorsun... Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun... Nerdesin sen şimdi kim bilir?...

Sayfayı Paylaş