gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

artık sizli bizli olacağız

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

sizli bizli olacağız artık biz sizli bizli olacağız

Son söz söylenmedi bu aşk ta!
    [​IMG]Öldürmediysen beni içinde henüz, [​IMG]

Ki yapmamışsındır bilirim.
    Gömerken beni! Son kez içinden seni seviyorum de.
    İnançsız gitmesin aşkımız…

Oldu, işte bizde geç[miş] olduk.
    [​IMG]Bir aşkın daha üstünü örtüp, [​IMG]
    Göz kapaklarını ellerimizle kapattık.
    Bizde güzel günleri bittikten sonra anladık,
    Artık yokluğumuzla yaşayıp;
    [​IMG]Bir birimizin adını duyduğumuzda [​IMG]
    Önümüze bakıp vicdanımızı kanatacağız.

Artık biz, siz[li] biz[li] olacağız.

artık sizli bizli olacağız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

MÜJDE AR, FİZİK OKUMAYA NİYETLENMİŞKEN ARTİST OLDUĞUNU VE BUNDAN PEK DE MEMNUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ. NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında şöhret olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, şöhretin üzerine yapıştığını ve istediği gibi bir hayat yaşayamadığını söyledi. Ünlü bir insan olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, 'Ben fizikçi olacaktım, artist oldum, yani ne alaka'...
  2. e-mail'inizi okuyanlar artık elinizde olacak

e-mail'inizi okuyanlar artık elinizde olacak

Bu haber Gmail kullanıcılarını sevindirecek.. İnternetin bir numaralı ismi Google, kullanıcıların güvenliğini artıracak yeni bir özelliği e-mail servisi Gmail'e dahil etti.Gmail kullanıcıları artık e-mail'ine en son kimin ne zaman giriş yaptığını kullanıcılara göstererek şüpheli durumlarda kullanıcılarını uyaracak. Google'ın popüler e-mail servisi Gmail, yaklaşık bir yıldan bu yana...
  3. artık okullarda başörtüsü serbest mi olacak ??

artık okullarda başörtüsü serbest mi olacak ??

Okullarda kılık kıyafet yönetmeliğinde değişiklik olduğu ve kız öğrencilerin isterlerse başörtüsü ile derse girebilecekleri söyleniyor. Bu doğru mu acaba?
  4. Artık Hız Sınırı 90 Km Olacak!

Artık Hız Sınırı 90 Km Olacak!

hız sınırı, şehir içi hız sınırı, hız sınırı kaç kilometre Sevgili melekler, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanı Hamza Altıntaş, Resmi Gazete'de bugün yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikle, yerleşim yeri içindeki ana yollarda hız sınırının arttırılmasını değerlendirdi. Bundan böyle ana yollarda...
  5. Artık Sigara Paketleri Siyah Olacak!

Artık Sigara Paketleri Siyah Olacak!

sigaraya hayır, sigara yasağı, sigara paketleri Sevgili melekler, dumansız hava alanları oluşturulmasının ardından sigara iççme oranı ülkemizde % 27'ye düşünce Sağlık Bakanlığı yeni önlemler için harekete geçti. Sigara paketlerinde radikal değişiklikler yapmaya hazırlanan Bakanlık, bundan böyle sigara paketlerinin şekillerini de değiştirecek. İşte detaylar... Sağlık Bakanlığı’nın...

Sayfayı Paylaş