gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Artık tiyatroyu tercih ediyorum

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yıılara meydan okuyan güzellik aydan şenerden samimi sohbet ayrıntılar haberimizde
    AYDAN ŞENER, TİYATROYU TERCİH ETTİ

'ÇILGIN YENGE' İSİMLİ OYUNDA ROL ALAN AYDAN ŞENER, BAŞLARDA ÇOK TEDİRGİN OLMASINA RAĞMEN SAHNEDE ALKIŞI DUYMANIN KEYFİNİ YAŞADIĞINI BELİRTTİ

'Kayıt Dışı' programının bu haftaki durağı Aydan Şener'in rol aldığı 'Çılgın Yenge' oyununun kulisi oldu.

Bir süredir devam eden oyunda rol almaktan çok keyif aldığını anlatan Aydan Şener, 'Oyunumuz çok güzel, eğlenceli, aynı zamanda çok ufak mesajları da olan, gerçekten çok keyif alarak oynadığım bir rol' dedi.

Tiyatronun çok farklı bir iş olduğunu ve hep çok yapmak istemesine rağmen başta tedirgin olduğunu belirten Aydan Şener, 'Herkes çok yardım etti. Tiyatro benim için yeni ve başka birşeydi. Çok sevdim. O alkışı birebir, duymak hissetmek çok güzel' diye konuştu.

Son olarak TRT'deki 'Sürgün Hayatlar' dizisinde rol alan Aydan Şener, bir iki teklif olduğunu ve değerlendirdiğini belirterek 'Bilmiyorum, çok içime sinmedikçe de yapmak istemiyorum' dedi.

gecce.com

Artık tiyatroyu tercih ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler en çok onları tercih ediyor

Erkekler en çok onları tercih ediyor

İnternetteki Bir Oylamada Erkeklere 'Sevgilinizin Hangi Ünlü Olmasını İstersiniz?' Diye Soruldu. İlk Sırada Pınar Altuğ Çıktı. Onu Cansu Dere İzledi. İNTERNETTEKİ BİR OYLAMADA ERKEKLERE 'SEVGİLİNİZİN HANGİ ÜNLÜ OLMASINI İSTERSİNİZ?' DİYE SORULDU. İLK SIRADA PINAR ALTUĞ ÇIKTI. ONU Cansu Dere İZLEDİ. Saklambaç'ın haberine göre, internetteki bir oylamada erkeklere 'Sevgilinizin hangi...
  2. çalışmaktan nefret ediyorum artık

çalışmaktan nefret ediyorum artık

çok sinirliyim insanların geri cahilce düşünmelerine çok sinirliyim... annem çalışıyor 2 gün önce iş yerine yanına gittim(annem hasta ona yardımcı olmak için),iş yeri ortamı hoşuma gitti aile çalışıyor,abi kardeş anne kız aynı iş yerinde çalışıyor bende çalışmak istedim,heves ettik neyse akşam anneme söledim oda kabul etti.Sabah işyerine gittik patronla konuşuyoruz ne dediyse mantıklı geldi...
  3. Hangi bebe şampuanını tercih ediyorsunuz neden ?

Hangi bebe şampuanını tercih ediyorsunuz neden ?

Selamlar arkadaşlar, ben 3 aylık bebeğim için nivea şampuan kullanıyorum ama sanki cildi kızarıyor gibime geliyor. Değiştirmeyi düşünüyorum ama piyasada o kadar çok bebe şampuanı var ki hangisini alsam bilemedim.Sizler neler kullanıyorsunuz?
  4. Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor

Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor

Bu sayfa; Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, popüler müziğin güzel sesi Ebru Gündeş İstanbul trafiğine yakalanmamak için araba yerine tekneyi tercih ediyor. Anadolu yakasında ikiz yalılarda oturan Gündeş, Avrupa yakasına geçmek için teknesini kullanıyor. Geçtiğimiz gün de dostlarıyla yemek yemeye yine teknesiyle gitti. İşte...
  5. Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

en iyi market en iyi market hangisi Sevgili melekler, eskiden pazarlar ve mahalle bakkalları vardı. Birer ikişer süpermarketlerin çıkmasının ardından sektör büyüdü ve dev marketler zincirleriyle tanıştık. Şimdilerde birçok marketler zincirinden alışveriş yapıyorurz ama hepsinde fiyatlar da değişik oluyor. Farklı zamanlarda farklı ürünlerde yapılan indirimleri takip ettiğinizde hayli karlı...

Sayfayı Paylaş