gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Artık Yeni Bir Tv Kanalımız Var, Sokak Tv!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sokak tv, yeni tv kanalı, yeni kanal
    Sevgili melekler, yayında olan kanallara bir yenisi daha eklendi ve Sokak Tv kanalı kuruldu. Artı bir TV isimli kanalı kuran, ancak sonrasında editöryal müdahaleler ve personele ödenmeyen maaşlar nedeniyle yönetimle ters düşen gazeteciler Tuncay Mollaveisoğlu önderliğindeki eski ekibi, kendi televizyonlarını kurdular.

sokak-tv.jpg

Artık Yeni Bir Tv Kanalımız Var, Sokak Tv! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TV kanallarına seçim cezaları geliyor

TV kanallarına seçim cezaları geliyor

YSK, seçim günündeki yayın yasaklarına uyulmadığı gerekçesiyle gereken işlemlerin yapılacağını açıkladı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Muammer Aydın, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ''düzenli, tarafsız, herkesin güvenebileceği bir seçim olduğunu'' belirterek, ''bizim yönümüzden gurur vereci bir olay'' dedi. Aydın, YSK'dan çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aydın, seçim...
  2. Muhteşem Yüzyıl Yeni Kanalı Star Tv

Muhteşem Yüzyıl Yeni Kanalı Star Tv

muhteşem yüzyıl 2012 yeni kanalı star tv yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler burada melekler. Entrikalarla dolu konusu, son derece başarılı adeta cuk oturmuş oyuncu kadrosu ile büyük beğeni kazanan Muhteşem Yüzyıl başka bir kanala transfer oldu melekler. Yılbaşından sonra yeni kanalında yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni kanalı Star Tv olacak. Daha önce forumujmuzda...
  3. Bir çocuk sevdim dizisi yeni kanalı Star Tv

Bir çocuk sevdim dizisi yeni kanalı Star Tv

bir çocuk sevdim dizisi yeni kanalı bir çocuk sevdim star tv Bir Çocuk Sevdim Hangi Kanala Geçti Bir Çocuk Sevdim yeni kanalı Tıpkı Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi Bir çocuk Sevdim diziside Star Tv ekranlarına transfer oldu Melek'lerim. Dizinin yeni bölümleri Star'da, görülen o ki, Star kendini çok güzel yeniliyor. :) Bülent İnal, Çetin Tekindor, Gülcan Arslan ve Hakan Kurtaş'ın...
  4. Dikkat! Tv Kanallarının Frekansları Değişti!

Dikkat! Tv Kanallarının Frekansları Değişti!

tv kanallarının frekansları, tv kanal frekans ayarı, kanallların yeni frekans ayarları 2014 Geçen 14 Şubat’ta fırlatılan ve Türk televizyonların Afrika’nın büyük bölümünde de izlenebilmesini sağlayacak Türksat 4A uydusu, kullanıma hazır hale geldi. Mevcut ve yeni televizyon ve radyo yayınları pazartesi sabaha karşı yeni uyduyla aktarılacak. Birçok kanalın frekansının değişeceği, bu nedenle...
  5. Tv Kanallarının Yeni Frekansları Nasıl Ayarlanacak?

Tv Kanallarının Yeni Frekansları Nasıl Ayarlanacak?

tv kanallarının frekansları, tv kanal frekans ayarı, kanallların yeni frekans ayarları 2014 Yeni Türksat 4A uydusunun, 14 Temmuz Pazartesi gecesi yeni frekanslar ile yayın vermeye başlaması ile birlikte yayınları çanak antenleri ile alanlar cihazlarını ayarlamak zorunda kalacak. 42 derece doğu yörüngesine ayarlı çanak antenlerin yönü değiştirilmeyecek ancak, uydu alıcısından kanalların...

Sayfayı Paylaş