gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Artistik çizimler ödevii

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

artistik çizimler artistik çizim çizim nedir Merhaba kızlar benim çizimden ödevim var maalesef ve bana konu olarak artistik çizimlerden 'yelek çizimi' verildi.Cep ve dikişleri herşeyi belirgin olucak moda tasarım okuyanlar bu dersi görenler ve çizimini yapanlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinicem internette aradım ama bulamadım yardım bekliyorum... 10 tane yapmam lazım! simdiden tesekkurler

Artistik çizimler ödevii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artistik Buz Pateni

Artistik Buz Pateni

anadolu yakasında buz pateni anadolu yakası buz pateni istanbul yakası pisti istanbul avrupa Artistik Buz Pateni Müzik eşliğinde, yapılacak dansın ya da gösterinin konusuna uygun kostümlerle gerçekleştirilen yarışma sporu. Yarışma zorunlu hareketler ve serbest figürlerin bir kombinasyonundan oluşur. Kış Olimpiyatlarının içindedir. Ayrıca Avrupa Şampiyonaları, Dünya Şampiyonaları, Dört Kıta...
  2. farklı ilginç karakalem çizimleri

farklı ilginç karakalem çizimleri

gelinlik çizimleri karakalem gelinlik çizimleri ilginç karakalem cizimleri cizimi
  3. Kara Kalem Araba Çizimleri

Kara Kalem Araba Çizimleri

Kara Kalem Araba Çizimleri resimlerini paylaşır mısınız acaba ? Lütfen mümkünse paylaşın yazıcıdan çıkartacam oğlum çok istiyor odasına çerçeve yapacam :?

Sayfayı Paylaş