gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Artvin/Macahel Resimleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

artvin macahel macahel artvin resimleri artvın [​IMG]

2. İsyanlı Sükut

İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Artvin/Macahel Resimleri
    oyyy benim güzel memleketim gelip oraları göremesemde resimleriyle avunuyorum böyle...emeğinize sağlık...!

Artvin/Macahel Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artvin şehri!

artvin şehri!

artvin şehri
  2. Artvin

Artvin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Artvin Tarihi

Artvin Tarihi

Geçmişte Çoroksi, Çorok, Kollehis ve Klarceti, Osmanlı döneminde ise Livane olarak bilinen Artvin''in bu ismi nereden aldığı ve hangi tarihten itibaren kullanıldığı tam olarak bilinmemektedir. İlk adların ise Çoruh Irmağı ile ilişkin olduğu anlaşılmaktadır. Artvin''in tarihsel geçmişi Şavşat''ın Meşeli ve Yusufeli''nin Demirköy yakınlarında tesadüfen bulunan bakır baltalara dayandırılarak...
  4. Artvin Bilgileri

Artvin Bilgileri

Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz Bölümünde, Doğu Karadeniz Dağları üzerinde yer alan Artvin İli'nin doğusunda Ardahan, güneyinde Erzurum, batısında Rize, kuzeybatısında Karadeniz, kuzeyinde Gürcistan Cumhuriyeti bulunmaktadır. İlin yüzölçümü 7.436 kilometrekaredir. Artvin, arazi bakımından genel olarak dağlıktır. İlin Arhavi ve Hopa İlçeleri, Karadeniz ile denize paralel uzanan Doğu...
  5. Macahel Balının Faydaları

Macahel Balının Faydaları

macahel balı fiyatı, macahel balı faydaları, macahel balı Artvin'e bağlı Borçka ilçesinin Macahel beldesinde üretilen saf organik bal olan Macahel balının faydaları ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Adale ağrıları, titremesi ve uyuşmasının giderilmesi. Ağız ve diş sağlığı, ağız yaralarının iyileştirilmesi. Akciğer hastalıkları. Bağırsak hastalıkları. Göğüskarın ve baş ağrılarını...

Sayfayı Paylaş