gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Arzu benim kolum gibi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ARZU BENİM KOLUM GİBİ [​IMG] TAMER KARADAĞLI ESKİ EŞİ ARZU BALKAN'IN KENDİ İÇİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUĞUNU İLGİNÇ BİR BENZETMEYLE AÇIKLADI

Yeni dizisi “Son Ağa” ile kendine yeni bir sayfa açtığını söyleyen Tamer Karadağlı eski eşi, çocuğunun annesi Arzu Balkan için, “Arzu’yu ben, bir kalemde silip atamam atmam. Benim için çok değerlidir. Arzu benim kolum gibi” diyor.

Arzu benim kolum gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Bence Aç Kollarını

Tan - Bence Aç Kollarını

Israr ediyor Seni göre göre Deli gibi atıyor kalbim Zor geliyor Gece gündüze ermeden Sabaha aydım Aç kollarını Canım diye sarayım seni Öp şu dudaklarımı Ver bir nefes doyayım Gülüşün, öpüşün, iç çekişin Tam not bence Sevişin, bakışın beni yakışın Tam not Biliyor biliyor Adı gibi biliyor bence Geliyor geliyor Ateş gibi yanıyor bence Söz - Müzik: Tan Taşçı
  2. unut beni her yalan gibi

unut beni her yalan gibi

unut beni verliebt.com
  3. Benim gibimisiniz??

Benim gibimisiniz??

Şu aşşağıda ki resimdeki varyaaa...???ahanda o ben deniz... Coook uyumak hamilelikte normalmis.. Bende coook uyudum ozelikle hamileligimin ilk aylarinda simdi daha da iyiyim,doktormun verdigi ilacinda faydasi yok degil nihayetinde bir can tasiyoruz kolay degildir canlar kolay degil.. Dusunsenize bir anda butun hayatiniz degisiyor gundelik yasantiniz da oyle,ruh halinizde oyle,olaylara...

Sayfayı Paylaş