gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Arzu yeniden evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE NİKAH KIYAN ARZU YANARDAĞ VE SERHAT TÜRKKAN ÇİFTİ ÖNCEKİ AKŞAM KINA GECESİ DÜZENLEDİLER

Yaklaşık 1 ay önce nikah kıyan oyuncu Arzu Yanardağ ve Serhat Türkkan çifti önceki gece Baltalimanı'nda bulunan bir adlı mekanda kına geccesi düzenlediler.

Geceye iki tarafın da aileleleri katıldı. Çift gece boyunca gönüllerince eğlendiler. Geccenin sonunda basın mensuplarına açıklama yapan Yanardağ ve Türkkan çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Yanardağ: 'Biz bu düğün işlerini ters yaptık. 1 ay önce nikahımız kıyıldı, şimdi kına geccesi yapıyorum. Sonra yine bu mekanda düğünümüz olacak' dedi. Kına gecesine ünlü isimlerden kimseyi çağırmayan Yanardağ, 'Ben bu piyasada dost olduğuna inanmıyorum' diye konuştu.

Eşi Serhat Türkkan da düğünde Arzu'yu çok büyük sürprizlerin beklediğini söyledi. Çift bu gece düğün yapacak.

gecce

Arzu yeniden evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arzuya kavuşmak

Arzuya kavuşmak

Rüyada arzu edilen seye kavusmak, çok ilme ve Allah (C.C.)'a ulastiran yola veya helal malla riziklanmaya isaret eder. Rüyayi gören bekarsa, evlenir. Fayda ve kazanç saglar.
  2. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  3. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  4. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  5. Pelin Körmükçü Yeniden Evleniyor!

Pelin Körmükçü Yeniden Evleniyor!

Bu konu; Pelin Körmükçü Yeniden Evleniyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Pelin Körmükçü yakında yeniden evleniyor. 4 yaşındaki kızı Selin'in babası Rafi Moreno'dan 2011 yılında boşanan Körmükçü geçtiğimiz akşam Ebru Gündeş'i izlemek üzere ünlü mekan Günay'a gitti. Yanında müstakbel eşi de vardı.. Mekânda bu yıl beşinci kez sahne alan Ebru...

Sayfayı Paylaş