gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arzuhal

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir isiniz için resmi bir makama bir istida verdiginizi görmek, devlet dairesinde çoktan beri bekleyen bir dileginizin bugünlerde yerine getirilecegine ve size olumlu cevap verilecegine delalet eder.

Arzuhal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selda Bağcan - Katip Arzuhalım

Selda Bağcan - Katip Arzuhalım

sıla sellerinde sazım çalınır çamlıbeller bölük bölük bölünür yardan ayrılmışam bagrım delinir katip arzuhalım yaz yare böyle güzelime ey birtaneme ey güzelime ey yardan ayrılmışam bagrım delinir katip arzuhalım yaz yare böyle güzelime ey birtaneme ey kul olayım kalem tutan ellere katip arzuhalım yaz yare böyle şekerler ezeyim şirin dillere katip arzuhalım yaz yare böyle güzelime ey birtaneme...
  2. Arzuhal´in Kösesi-"Arzuhal´im Yaz Yar´e Böyle"

Arzuhal´in Kösesi-"Arzuhal´im Yaz Yar´e Böyle"

* ARZUHAL`IM YAZ YAR`E BÖYLE * Merhaba Meleklerim...Araniza yeni katilmis olmama ragmen sizleri... Siirlerime resim almak icin aradigim melek resimlerinin pesinden, buraya her dalisimda giyaben tanimistim.Misafir olarak girip ciktigim da oldu.Cok sevmistim...gerek buranin atmosferini,gerekse sizleri.Sonra da üye oldum.Iste simdi aranizdayim...Aslinda ben de kanadindan kan...
  3. {Acaba dileklerimizi kimden-kimlerden istiyoruz? Arzuhalimizi kime sunuyoruz...?}

{Acaba dileklerimizi kimden-kimlerden istiyoruz? Arzuhalimizi kime sunuyoruz...?}

Olay şöyle; "Birkaç yıl önce, bağlı bulunduğumuz Genel Müdürlük; Dört arkadaşımla birlikte, beni bir ilimizde, memur statüsünde işçi almak üzere görevlendirmişti. Sözünü ettiğim ilde on personel alacaktık ve bunlar il müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecekti. Biz beş arkadaş birleşerek, sözünü ettiğim ile gittik. Önceden ayrılan bir misafirhaneye indik. İle gelişimizi kimsenin...

Sayfayı Paylaş