gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arzum AR 325 Drip Çay & Kahve Makinesi

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

06 ar 325 * 900 W * Hızlı ve pratik * 10 fincan kapasiteli cam sürahi * Damlamayı önleyen otomatik anti-drip sistemi * Isı kaybını önleyen özel şerit * Su seviye göstergesi * Açma/Kapama düğmesi ve ikaz lambası * Kilit sistemli filtre taşıyıcı * Isınmayan, erg... [​IMG]

Arzum AR 325 Drip Çay & Kahve Makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. miele kahve makinesi!!!

miele kahve makinesi!!!

kapsül kahve makinası nespresso kapsül nespresso fiyatları süzme kahve makinası Çekirdek kahveyi anında çekip, taptaze ve damak zevkine uygun olarak hazırlayabilen Miele Ankastre Kahve Makinesi, tutkunlarına, günün her saati, taze ve gerçek bir kahve keyfi sunuyor. “Miele’den başkası, yetinmektir” sloganıyla 106 yıldır hayatımızı değiştiren Miele’den yılbaşına yakışan rafine ve şık bir...
  2. İlk çay makinesi

İlk çay makinesi

kettle kim icat etti kettle kim buldu icadı 1923’ TE Arthur Large, tehlike yaratmadan suyla temas edebilen bir makine geliştirdi. Böylece ilk elektrikli çay makinesi doğdu ve bir çığır açtı. Çaydanlığın tabanında bulunan elektrikli ısıtıcı, suyu ısıtıyordu. Bu, ısıtıcı bir boru içinden geçen bir telden oluşuyordu ve su çabucak ısınıveriyordu.
  3. Arzum AR 334 Ehlikeyf Çay & Kahve Makinesi

Arzum AR 334 Ehlikeyf Çay & Kahve Makinesi

Genel Özellikler :• 0,7 lt kapasiteli cam demlik • Cam demlik kapağı • Paslanmaz çelik su filtresi • 1,9 lt kapasiteli su ısıtıcı • Ana şalter (açma/kapama düğmesi) • Kaynatma şalteri • Kaynatma (kırmızı) ve sıcak tutma (yeşil) pilot ışıkları • Erg...
  4. Miele ankaste kahve makinesi

Miele ankaste kahve makinesi

Miele ankaste kahve makinesi Miele tarafından geliştirilen ankastre kahve makinesi kahve severler için ideal bir arkadaş. Espresso, kahve, cappuccino ya da latte macchiato, hangisi olursa olsun, her fincanın kişisel tercihe göre hazırlandığı Miele ankastre kahve makinesi herkesi memnun edecektir. Kahvenin mükemmel bir şekilde hazırlanması için sadece çekirdek seçimi değil,...
  5. Delonghi Kahve Makinesi Tavsiyesi

Delonghi Kahve Makinesi Tavsiyesi

delonghi, kahve makinesi, tavsiye ürün, özellikleri, fiyatı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kahve makinesi araştırması yaparken bu ürüne gözüm takıldı.Gittim sordum,soruşturdum.Bu modeli çok beğendim. Sizlerin de beğenisine sunmak istiyorum.Bakalım nasıl bulacaksınız? 12 Fincan Kahve Kapasitesi Kahve Yapılırken Bile Termal Karaf Çıkartılabilir, Damlama Asla Yapmaz....

Sayfayı Paylaş