gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Arzum onan evini terk mi etti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

arzum onan hamile arzum onanın evi Sevdiğim sanatçı çiftlerin başındadır onan aslantuğ çifti bunlarla ilgili bir haber var hemen paylaşayım dedim arkadaşlarım.
    MEHMET ASLANTUĞ İLE ARZUM ONAN ÇİFTİ 10 YILDIR OTURDUKLARI VİLLAYI SATIŞA ÇIKARDI. ONAN BAŞKA BİR EVE TAŞINIRKEN, ÇİFTİN AYRILDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Yıllardır evliliklerinde problem yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan çiftinin evlerini ayırdıkları öne sürüldü. Ayrılık haberlerini sürekli yalanlayan çiftin, 10 yıldır oturdukları Kemerburgaz’daki iki katlı villalarını satışa çıkarması, Arzum Onan’ın yine Kemerburgaz’da bir daireye yerleşmesi çiftin ayrıldıkları iddialarını güçlendirdi.

Bir süredir Bodrum’da yaşayan Aslantuğ, satışa çıkarıldığı belirtilen villa ile ilgili “Arzum şu anda Kemerburgaz’da bir dairede doğru ama evimiz satışa çıkmadı. Orayı ofis olarak kullanıyorum. Evin ipotekli olduğu ve ihtiyaçtan satılacağı dedikoduları ise külliyen yalan... Oraya sığmıyorduk. Stüdyo ortamı falan var orada... Bir ayağımız orada... Bodrum’da film çekimleriyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Her şey yolunda, hiç bir problemimiz yok” dedi.

Onan: Evi satışa çıkardık...
    Aslantuğ’la kavga edip evi terk ettiği iddia edilen Arzum Onan ise eşinin aksine, Kemerburgaz’daki villayı satışa çıkardıklarını doğruladı. Neden başka bir daireye yerleştiği konusunda ise Onan şunları söyledi:
    “Evi satışa çıkardık, doğrudur. Bir ayağımız Bodrum’da... Yılın bir bölümünü orada geçiriyoruz. Kemerburgaz’daki ev müstakil bir ev... Bodrum da işin içine girdiği için, evi değiştirmekte fayda gördüm. Sık sık Bodrum’a gidiyorum. Ev satışta gözükse de Mehmet orayı ofis olarak kullanıyor. Zaten eşyaların büyük kısmı orada, ev yaşanabilir durumda.”
    Onan, yeni yerleştiği dairede heykel yaparak kendisini dinlendirdiğini belirterek, “İleride sergi açmayı planlıyorum” diye konuştu.

Arzum onan evini terk mi etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arzum onan resimleri

Arzum onan resimleri

arzum onan gelinlik arzum onanın gelinliği onan saç modelleri gelinlik modeli resimleri
  2. arzum onan (sahra) ve mehmet aslantuğ

arzum onan (sahra) ve mehmet aslantuğ

arzum onan sahra sahra dizisi resimleri mehmet aslantuğ dizileri dizisi mehmet aslantug arzum onan
  3. Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ resimleri

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ resimleri

arzum onan gelinliği arzum onan gelinlik modeli mehmet aslantuğ düğünü mehmet aslantuğ düğün
  4. Arzum Onan kimdir

Arzum Onan kimdir

arzum onan kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada! Türkiye Güzeli seçildikten sonra bir çok dizide ve sinema filminde oyuncu kimliğinide alan güzel ünlü Arzum Onan hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda. 31 Ekim 1973 yılında Ankara’da, Memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. İlkokulu Ankara, Orta ve Liseyi İstanbul’da tamamladı....
  5. Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

Eşim evi terk etti. Boşanma davası açabilir miyim?

eşim evi terk etti boşanma davası açabilir miyim,terk eden eşe boşanma davası açılır mı,terk eden eşe ne zaman boşanma davası açılır,eşim beni terk etti ne yapmalıyım,terk eden eş için hukusal süre nasıl işler, Eşinize dön çağrısı yapın.Ama 4 aylık süre geçmesi ile bu dön çağrısını yapın. Siz dön çağrısını yaptığınızda 2 aylık süre içinde geri dönmezse de kusurlu kendisi olur ve terk...

Sayfayı Paylaş