gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Arzuzu Nikli Üyemizin Dua Ricası!..

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, Arzuzu nikli üyemizin ricası üzerine bu topiği açıyorum. Her zamanki gibi zor durumda olan bir hasta için tesbih çekiliyormuş. Kimin gönlünden ne koparsa, vakti ne kadara müsaitse, fırsatı ve niyeti varsa bu tesbihe katılım olması rica ediliyor. Allah hepimizin dualarını kabul etsin, tüm hastalara da acil şifalar versin inşaallah diyorum ve dua topiği ile ilgili bilgileri aynen buraya kopyalıyorum...

dua.jpeg

Arzuzu Nikli Üyemizin Dua Ricası!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR   (Yakarış)

ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR (Yakarış)

* Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor. * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! * Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa ne güzeeel' dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi...
  2. Erkeklerin kadınlardan ricası onlar diyorki...

Erkeklerin kadınlardan ricası onlar diyorki...

erkeklerin kadınlardan ricası video Erkeklerin kadınlardan bazı ricaları varmış arkadaşlar bakın bakalım ne rica ediyorlar 1. Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir. 2. "Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda bir saniye bile durmayiz... 3. Bir probleminiz oldugunda bizden sorunu cozmek icin yardim isteyin. 4. 8 hafta suren bas...
  3. erkeklerin kadınlardan ricasıdır

erkeklerin kadınlardan ricasıdır

ERKEKLERiN KADINLARDAN RiCASIDIR > > Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın > çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor. > > Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince > ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! > > Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa NE güzeeel'...
  4. arzuzu Nice Yıllara ;)

arzuzu Nice Yıllara ;)

İyi ki doğdun tatlım nice yıllara olsun yeni yaşın da gönlünden ve aklından geçen tüm dilek ve hayallerinin bir bir gerçeğe dönmesi dileklerimle....

Sayfayı Paylaş