gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

As (kağıt oyununda)

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kupa ası, aşkta mutluluktur. Karo ası, uzaktan gelecek büyük kısmettir. Sinek ası, dedikoducu bir yakına işaret eder. Maça ası, işlerle ilgili sıkıntı ve tatsızlıktır.Rüyada iskambil kagidindaki birlileri görmek dört sekilde yorumlanir: Kupa birlisi, gönül macerasina, karo birlisi agiz tadina, maça birlisi sosyal hayatta basariya, ispati birlisi çok çalismaya delalet eder.

As (kağıt oyununda) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. astım

astım

ASTIM NEDİR? Astım, solunum yollarının ataklar halinde gelen tıkanmaları ile kendini gösteren kronik bir hastalığıdır. Astımda solunum yollarının şişmesi ve tıkaçların oluşması sonucu havanın akciğerlere girip çıkması engellenir. Hastalar ataklar arasında kendilerini iyi hissederler. Ataklar sırasında öksürük, göğüste sıkışma hissi, solunumda hızlanma, hırıltı ve nefes darlığı olur. Astımlı...
  2. Astım

Astım

Astım Nasıl Bir Hastalıktır? Nefes alma sırasında atmosfer havasının solunum olayının olduğu alveol denilen hava boşluklarına naklini sağlayan iletici hava yollarında daralma, tıkanıklık ve buna bağlı olarak hava akımında zorlukla karakterize bir hastalıktır. Hava yollarında mikrobik olmayan süreğen bir iltihaplanma söz konusudur. Astım Allerjik Bir Hastalık mıdır? Astım her zaman olmasa...
  3. astım

astım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Birli (kağıt oyununda)

Birli (kağıt oyununda)

Rüyada iskambil kagidindaki birlileri görmek dört sekilde yorumlanir: Kupa birlisi, gönül macerasina, karo birlisi agiz tadina, maça birlisi sosyal hayatta basariya, ispati birlisi çok çalismaya delalet eder.
  5. Asla...

Asla...

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Sayfayı Paylaş