gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Aşağıdan Gelir Omuz Omuza

Konu, 'türkülerimiz ve hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

aşağıdan gelir omuz omuza hikayesi aşağıdan gelir omuz omuza Aşağıdan Gelir Omuz Omuza

Malatya-Adnan Gül-Ahmet Yamacı

Aşağıdan Gelir Omuz Omuza
    Çiğdem De Karışmış (Aman Aman) Güle Nergize
    Benden Selam Söylen O Vefasıza

Baba Bayramınız (Aman Aman) Mübarek Olsun
    Kirve Bayramınız (Aman Aman Aman) Karalı Geçe

Duvara Yaslandım Sigaram İçem
    Yağlı Kurşun Geldi (Aman Aman) Ben Nire Gaçam
    Kanadım Yoktur ki Havaya Uçam

Yorgun Yorgun Vardım Orak Biçmeye
    Köyün Çeşmesinden - Bir Su İçmeye
    Yağlı Kurşun Gelir Ciğer Deşmeye

Aşağıdan Gelir Omuz Omuza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Omuz

Omuz

Dosta, ortağa, hizmetçiye, rızka ve hayra; kişinin kendi yerine geçen, onun adına iş gören kimseye; uzak bir mesafeye yolculuk yapmaya, Omuz kişinin vakarına, temkinli ve tedbirli oluşuna ve iş ve dünyalığındaki güzelliğe, Omuz, insanın yüklendiği sorumlluluklara; Omuzda görülen her türlü iyi hal, yukarıda zikderilen şeylerdeki iyi duruma, aksi ise, bunlarda vaki olan olumsuzluklara; Bir...
  2. Omuzları Açık Kazak Modeli

Omuzları Açık Kazak Modeli

Omuzları açıkta bırakan son derece şık ve yapılışı pratik bayan kazak modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Herkese kolaylıklar dilerim:) Arka/Ön: 3 numaralı şişe Anchor “Fantastik” ile 100 ilmek atın ve 2 ters, 2 düz 62 sıra lastik örün. Üzerine 7 numara şiş ve Elektra ile düz örgü örün. Bu sırayı örerken 100 ilmeği 89 ilmek kalacak şekilde aralardan eksilterek örün....
  3. Donuk omuzun nedenleri nelerdir?

Donuk omuzun nedenleri nelerdir?

Donuk omuz rahatsızlığında bu kapsül şişer ve kalınlaşır. Bunun sonucunda omuz hareketlerinin kısıtlanması dışında geceleri artan omuz ağrıları ortaya çıkar. Genellikle tek omuzda şikayet meydana gelir ancak donuk omuz, her iki omuzda da görülebilir. Geçmeyen bu ağrı üşütme ağrısı ile karıştırılabilir. Omuz ağrısı şikayetiyle doktora başvuran pek çok hastadan ilk önce ağrılı bölgenin röntgeni...

Sayfayı Paylaş