gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Asaleti öne çıkartan şapka modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Bayanlar şapka takar mısınız?Kışlık bere tarzı şapkalardan bahsetmiyorum nostalji zamanlarının bir ara moda olan şapkalarından bahsediyorum.Severmisiniz bilmem artık ama paylaşmak istiyorum.Ayrıca güleceksiniz bunlara çünkü çok tatlı komik şapkalarda var melek kızlarım:):)Çılgınlığı sevenlere hitap ediyor genelde...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür şapkaları takmam takanada gülerim hahaha bir iki hariç gerisi asaleti çizdirecek türden çok komikler :D

Asaleti öne çıkartan şapka modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şapka modeli

şapka modeli

Bu güzel ve şirin şapkaya sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki anlatımlardan yola çıkarak bunu elde edebilirsiniz şimdiden kolay gelsn hanımlar:tik: 5 zincir çerek yuvarlağı yapın. 1. sırayı tığın üzerine ip atarak bir seferde çekerek bitirin. 2. sırayı bir tane örüp bir tane artırın. 3. sırayı üç örüp bir artırın. 4. sırayı dört örüp bir artırın. 4. sıradan sonra düz örmeye devam edin....
  2. Şapka Modelleri, Çocuk Şapkaları

Şapka Modelleri, Çocuk Şapkaları

şapka modelleri çocuk şapkaları Şunların şirinliklerine bakarmısınız kendi şirinlikleri yetmiyor gibi birde şu örgü şapkalarıyla inanılmaz güzel görünüyorlar:)
  3. Bayan şapka modelleri

Bayan şapka modelleri

şapka şapka modelleri 2012 şapka modelleri en şık şapka modelleri konumuzda.şapkaların modası hiç geçmez, yaz, kış hep kullanırız.Yazın yakıcı güneşinden, kışın dondurucu soğuğundan korunmamıza yardımcı olur.bazende özel davetlerde giysilerimizi tamamlayan aksesuar gibi kullanılır.Bir çok şapka modeli var ve doğru kombinasyonla giyilirse çok şık ve dikkat çekici ola bilirsiniz.Mesela topuklu...

Sayfayı Paylaş