gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

asaletli siyah

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: asaletli siyah
    tam benlikler çok hoşlar dolabımda 4 tane siyah kıyafetim var gerisi gök kuşağı gibi rengarenk:)emeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

teşeşkürlerr canımmm beğenmene sevindimm:):)

4. vildan88

vildan88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende siyah çok bulunur zaten siyah abiyeleri severim. [​IMG]Ayrıca bu çok hoşuma gitti

asaletli siyah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asaletli kuş kuğu

asaletli kuş kuğu

asaletli nickler kuğu kuşu kuğu kuşları kugu kusu KUĞU KUŞU'nun zarif hareketlerini ve beyaz tüylerinin güzelliğini konu olarak alan Eski Çaglar'dan ve Orta Çağlar'dan kalma pek çok efsane vardır.Yunan Mitolojisinde kuğu, Güneş Tanrısı Hermes'in (Apollon) kuşuydu ve ölümünden hemen önce insanı büyüleyecek güzellikte bir şarkı söylediğine inanılırdı. Kuğu efsaneleri yakın tarihlerde...
  2. Siyah

Siyah

rüyada kazak görmek rüyada siyah kazak görmek giymek giymek Siyah renk, mala işarettir. Bir insanın rüyasında siyah giymesi mala, aynı zamanda da hüzne işarettir. Siyah renk, paraya yorumlanır. Bir insanın rüyada siyah giymesi paraya, acıya hüzne yorumlanır. Rüyada siyah renk görmek, karşınıza birçok sorunun çıkacağı anlamına gelir.Rüyada her seyde görülen siyah renk ululuga ve mala delalet...
  3. siyah topukulu

siyah topukulu

ya şey ya bn 11 yaşındayım 34 giyiyorum bana siyah topuklu puantiyeli ayakabılar gösterir misin ?
  4. Siyaha Davet

Siyaha Davet

Sizler için faydalı olacağını düşündüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Siyaha Davet uygulaması var. Puan toplayarak ödül kazanılıyor. İpad 2, Digitürk Web Tv hediyeler arasında. Kotondan da elbiseler, etekler var bunların arasında ayrıca. Yani herkese hitap ediyor. Sizde katılabilirsiniz. Rexona Siyaha Davet
  5. Yeni Nesil Mare Genç Odalarındaki Asaletli Görünüm

Yeni Nesil Mare Genç Odalarındaki Asaletli Görünüm

Huzur veren bir genç odası takımına ihtiyacım var diyorsanız mare genç odası takımı tam da arzuladığınız huzuru size verecek tarz dekorasyon anlayışı ile ihtiyacınıza cevap verici niteliğe sahiptir. Yalın detayları, deri yatak başlığı, defne, lake beyaz ve flora freeze panel kombinasyonu ile özel tasarım kulplarının ayrı bir görsellik kazandığı mare genç odası takımı etkileyici görünümü ile...

Sayfayı Paylaş