gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Aselsan Sessiz Telsiz Üretti

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ASELSAN, operasyonların güvenliğini sağlamak için askerin kendi arasında sessiz konuşmasını sağlayacak telsizi üretti. Özel kuvvetlere verilen ve Azerbaycan ordusunda kullanıma açılan telsiz yakın gelecekte Güneydoğu’daki operasyonlarda da hizmete girecek.

hurriyet.com

Aselsan Sessiz Telsiz Üretti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Endonezya'nın Tercihi ASELSAN

Endonezya'nın Tercihi ASELSAN

Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) üyesi ve yaklaşık 400 bin kişilik asker sayısı ile Uzakdoğu Asya'nın en büyük ordularından Endonezya Silahlı Kuvvetleri, ASELSAN'ın özgün tasarımı olan Yazılım Tabanlı Telsizlerini tercih etti. ASELSAN'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Endonezya Silahlı Kuvvetleri'nin siparişi, Türkiye'den Endonezya'ya gerçekleştirilen ilk savunma sanayi ihracatı...
  2. Aselsan Elektronik'te grup sayısı artacak

Aselsan Elektronik'te grup sayısı artacak

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş'de, Mikrodalga ve Sistem Teknolojileri Grup Başkanlığı, iki ayrı grup başkanlığı olarak faaliyet gösterecek. Aselsan'dan Borsaya gönderilen açıklama, şirketin faaliyetlerini yürüttüğü üç ana grup başkanlığından biri olan Mikrodalga ve Sistem Teknolojileri Grup Başkanlığının mevcut ve yeni çok sayıdaki potansiyel projeye yönelik çalışmalara...
  3. Telsiz telefon

Telsiz telefon

Rüyada telsiz telefon ile konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder
  4. Emirkan - Sessiz Sessiz

Emirkan - Sessiz Sessiz

cok cektim cok benim kadar cekmesakim sevmek mi zor? sevilmek mi benim hakkim? daha fazla ta$iyamam bilmenlazim habersizce cok sevildin imkansizim olsem debil gul sen debil beni kucuk gorsen de bil sessiz sessiz arayan o ki$i benim biraktigim o gullerin hepsi senin CADDE CADDE SOKAK SOKAK YAZDIELIM SEVIYORUM KESCEZAMI SEVGILIM X2
  5. Telsizi kim buldu, Telsizin icadı

Telsizi kim buldu, Telsizin icadı

telsiz ne zaman icat edildi telsizi kim icat etti telsiz kim etti telsizin tarihçesi telsizi icad Telsizi kim buldu, Telsizin icadı telsiz nasıl bulundu, Telsizi ilk kim buldu, Telsin ne zaman bulundu buyrun, merak ettiğiniz soruların yanıtları... Günümüz de hala önemini koruyan telsizin icadı hakkında merak ettiğiniz her şey aşağıda yer almaktadır Melek'ler:) telsiz nasıl bulundu, Telsizi...

Sayfayı Paylaş