gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Asena artık 'şov kadını'

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

asena dansöz asena Allah için güzel dans ediyor...Oryantaller içinde tek geçerim Asena'yı :D

Asena kendini 'şov kadını' ilan etti! "15 yıllık sahne tecrübem var" diyen eski oryantal, bundan böyle hem göze hem kulağa hitap edeceğini söyledi: "Mehmet Ali Erbil ve Huysuz Virjin'in yaptığı şovların biraz daha geliştirilmiş haliyim!"
    Şarkıcılık yolunda emin adımlarla ilerleyen eski oryantal Asena, dört şarkıdan oluşan 'Hint Kumaşı' adlı single'ının tanıtımında iddialı açıklamalar yaptı. "Dansla büyüdüm, bu uğurda çok şeyler feda ettim" diyen Asena, dansı bırakmayacağını belirterek, şunları söyledi:

YILLARCA SORDULAR

"Sahnemi danslarla süsleyeceğim. Yıllarca bana 'Ne zaman Sibel Can gibi hem dans edip, hem şarkı söyleyeceksin?' diye sordular. Dans etmek için sahneye çıktığımda benden şarkı söylememi de istiyorlardı. Yapabildiğimi görünce şan dersi almaya başladım ve bu maceraya atıldım. Bundan böyle şovumu izlemeye gelenleri doyuracağım." Gazetecilerin "Sahnede İbrahim Tatlıses'in şarkılarını söyler misiniz?" sorusuna; "Neden söyleyemeyeyim? Kimseyle ve kimsenin şarkılarıyla problemim yok" yanıtını veren Asena, yapacağı şovlarla ilgili şunları söyledi: "Ben şarkıcı olarak değil şov kadını olarak sahneye çıkıyorum. 4-5 saatlik bir performanstan bahsediyorum. Bir dönem Mehmet Ali Erbil, Huysuz Virjin çıkıp şovlarını yapıyorlardı ya; ben bunun biraz daha geliştirilmiş haliyim. Dans geçmişim olduğu için zaten 3-0 önde başlıyorum. Beni izleyenleri koltuğa çivileyeceğime inanıyorum."

Asena artık 'şov kadını' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gırtlak Şov

Gırtlak Şov

Gırtlak Şov İngiliz Garry Stretch de rekorlar kitabına girmek için oldukça ilginç bir yol bulmuş. Boynundaki deriyi mümkün olduğunca öne çekerek rekor kırma çabasında.
  2. Onlar artık evlerinin kadını oldular

Onlar artık evlerinin kadını oldular

KARİYERİ ÇÖPE ATTILAR! 'ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE' DEMEYEN ÜNLÜ GÜZELLER, ARTIK EVLERİNİN KADINI OLDU. SELİN TOKTAY, NİHAN AKKUŞ, ÖZLEM SERTER İLK AKLA GELENLERDEN.... Modern kadınların dilinden 'Çocuk da yaparım, kariyer de' sloganı düşmese de onlar meslek hayatlarını zirvedeyken ellerinin tersiyle itti. Hepsi de maddi durumu iyi eşler seçen bu isimlerin diğer ortak özelliği ise...
  3. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  4. Yemek Şov

Yemek Şov

Yemek show,Yemek show oyunu,En güzel oyunlardan birisi Yemek show yemek oyunu--www.e-oyunlar.com Hadi bakalım talimatlara göre yemek yapıyoruz :)
  5. Asena kimdir

Asena kimdir

asene kimdir oryantal asena kimdir asena oryantal biyografi nereli asena kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Asena, son dönemlerde Sorvivor'la hayatının sükseni yaptı diyebiliriz Melek'ler:) Az önce Nihat Doğan'ın hayatını paylaştık sizlerle, Asena'sız olmaz dedik ve onuda paylaşalım istedik. Asena / Oryantel...

Sayfayı Paylaş