gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Asena - Çatır Çatır (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

asena son hali asenanın son hali Oryantallikten şarkıcılığı transfer olan Asena Çatır Çatır adını verdiği bir albüm piyasaya çıkardı...
    Sarı ve kısa saçlarıyla kendine yeni imaj veren Asena'nın albüm tanıtımı :tik:

Eyvallah
    Söz & Müzik: Zehra Belevi
    Nafile
    Söz & Müzik: Zehra Belevi & Asena
    Arada Kaldım
    Ne Bir Ses Ne Bir Sis
    Söz & Müzik: Asena
    Hey Bana Gelsene
    Ezber
    Söz & Müzik: Beste Erkin
    Canım Tatlım
    Çatır Çatır
    Söz: Zehra Belevi Müzik: Erman Tazegül, Zehra Belevi
    Rüzgar
    Eyvallah (Dr. Hatem Tutkus Remix)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hay maşallah her boya boyandı işte buda fıstık-i yeşilin olduğuna işaret heralde, yahu bu kadın nezaman ses sanatçısı oldu arkadaş anlamış değilim. Be hey kardeşim gidin en iyi bildiğiniz işi yapın raksedin ya.
    Umarım sesi ile beni yanıltır ama hiç zannetmiyorum.

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Sadminim ses sanatçısı demeyelim şarkıcı sadece ses sanatçısı bu işe yıllarına adamış ve eğitimini almış kişilere denir şarkıları sözleri hoş olabilir ama ben fazla tutulduklarına inanmıyorum ayrıca bu işte pek emek göremiyorum Benim düşüncem budur aksini düşünenlerden de af diliyorum :)Saygılar

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyordu sanırım artık ortalıkta görünmesi için birilerinden fetva çıktı hahaha old bitti ısınamadım bende şu kadına :)

Asena - Çatır Çatır (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygu Asena

Duygu Asena

19 Nisan 1946'da İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde pedagoji okudu. İki yıl pedagog olarak çalıştı. 1972 yılında Hürriyet Gazetesi'nde gazeteciliğe başladı. Kelebek Gazetesi'nde köşe yazarlığı, muhabirlik yaptı. Ayrıntılı Haber Gazetesi'nde muhabirlik yaptı. 1976-78 yılları arasında Man Ajans'ta metin yazarlığı görevinde bulundu. 1978'de Gelişim Yayınları'na...
  2. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  3. Survivorda Asena Taner kavgası

Survivorda Asena Taner kavgası

survivorda kavga, asena taner kavgası diğer takım üyelerinide birbirine düşürdü arkadaşlarım. Survivor da oalylar bitmek bilmiyor Melek'ler. Geçtiğimiz bölümde Asena ve Taner arasında çıkan kavgaya diğer takım üyeleride girdi. İŞte o kavganın ekranlara yansımayan görüntüleri Melek'ler. Acun'un da devreye girdiği kavgada karşılıklı hakaretler de eksik olmadı. Asena, Taner'in Acun'a...
  4. Asena kimdir

Asena kimdir

asene kimdir oryantal asena kimdir asena oryantal biyografi nereli asena kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Asena, son dönemlerde Sorvivor'la hayatının sükseni yaptı diyebiliriz Melek'ler:) Az önce Nihat Doğan'ın hayatını paylaştık sizlerle, Asena'sız olmaz dedik ve onuda paylaşalım istedik. Asena / Oryantel...
  5. Asena Survivoru anlattı

Asena Survivoru anlattı

asena survivor, açıklaması,i survivoru anlattı, dominik tatili, röportajı, açıklaması, haberleri burada arkadaşlar. Survivor adasından, beklenmedik bir şekilde elenen olay isim Asena, yarışmadan elendikten sonra Dominik'in keyfini, orda tatil yaparak çıkardı. Bir kaç gün önce ülkeye dönen Asena, Survivor hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Biz de o haberi sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş