gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Asena Erdem Twitter

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Asena Erdem Twitter hesabını bilen var mı ben Asena Erdem Twitter hesabını rica ediyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asena Erdem Twitter hesabı
    Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının gönüllüleri arasında yer alan Asena Erdem'in twitter hesabına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Asena Erdem Twitter

Asena Erdem Twitter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Affın erdemi...

Affın erdemi...

Bir gün trenle seyahat eden birisi tesadüfen son derece huzursuz olan genç bir adamın yanına oturmuş. Bir sure sonra, genç adam, uzak bir hapishaneden henüz çıkmış bir mahkum olduğunu açıklamış. Mahkumiyeti ailesine o kadar utanç vermiş ki, ne ziyaretine gelmişler, ne de bir mektup yollamışlar. Ama fakir oldukları için seyahat edemediklerini, cahil oldukları için mektup yazamadıklarını umuyor;...
  2. Ömer Erdem

Ömer Erdem

ömer erdem şiirleri ömer erdem hayatı biyografi kimdir Ömer Erdem Ömer Erdem, 1967 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu; Yeni Türk Edebiyatı sahasında yüksek lisans yaptı. TRT İstanbul Televizyonu Eğitim-Kültür ve Drama Programları müdürlüğünü yürütüyor. Diriliş, Dergâh, Düşler, Göçebe, Nar, Hece, Sonsuzluk ve Birgün, Yasakmeyve, Kitap-lık ve Kaşgar dergilerinde...
  3. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  4. Asena kimdir

Asena kimdir

asene kimdir oryantal asena kimdir asena oryantal biyografi nereli asena kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Asena, son dönemlerde Sorvivor'la hayatının sükseni yaptı diyebiliriz Melek'ler:) Az önce Nihat Doğan'ın hayatını paylaştık sizlerle, Asena'sız olmaz dedik ve onuda paylaşalım istedik. Asena / Oryantel...
  5. Survivor Ünlüler gönüllüler 2012 Asena Erdem Resimleri

Survivor Ünlüler gönüllüler 2012 Asena Erdem Resimleri

Asena Erdem Fotoğrafları Survivor Ünlüler gönüllüler 2012 Asena Erdem Resimleri Az önce sizlere 2012 Survivor yarışmacılarından Survivor Cevher'in resimlerini sunmuştuk. Şimdi ise yine yeni sezon Survivor yarışmacılarından Asena Erdem'in resimlerini paylaşmak istiyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş