gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Asena İbrahim Tatlıses'i ziyarete gizlice gitti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlısesin karıları ibrahim tatlıses asena asena tatlıses iboyu ziyaret ettimi ziyareti İbrahim Tatlıses'in yattığı hastaneye ünlü akını oldu kızlar...Fakat Asena'nın ziyarete gidip gitmediği konuşuluyordu günlerdir...Asena hastaneye gizlice gitmiş...

İbrahim Tatlıses ile uzun bir dönem beraber olan vefasızlıkla suçlanan Asena, saldırının ardından ilk kez konuştu.

İstanbul'da uğradığı silahlı saldırının ardından yaşam savaşı veren İbrahim Tatlıses'in yattığı hastane, ziyaretçi akınına uğradı.

Tatlıses'in geçmişte hayatına giren kadınlar hastaneye ilk koşan isimler arasındaydı. Ünlü sanatçı ile dört yıl ilişki yaşayan Asena'nın ortalarda görünmemesi ise tepki çekti. Ancak Asena, olayı ilk öğrendiğinde büyük şok yaşadığını ve hastaneye gizlice gittiğini söyledi:
    Vefasız diye suçladılar
    “Olayı öğrendikten sonra bir süre kendime gelemedim. Bu haber beni derinden vurdu. Benim için 'vefasız' diye yazmışlar. Ben daha yeni hayata dönüyorum. Kim biliyor benim o insana karşı ne hissettiğimi? İlla bedenimin orada mı olması gerekiyor? Ben hiçbir zaman öyle biri olmadım, olamam da. Ben bu süreci yakından takip ediyorum, sürekli tanıdığım doktorlardan bilgi alıyorum. Doktorlar 'Onu gerçekten seviyorsanız o odaya girmeyin' diyor. Kim olursa olsun onun yattığı odaya girmemesi gerek. O insan hayatının yanı sıra bir de bulaşacak mikroplarla mı savaşsın? Birinci derecede akrabaları bile o odaya girmiyor. Ben günlerdir bunu düşünüyorum, 'Acaba yanına gidenlerden bir şey geçer mi, nasıl giriyorlar yanına, eldiven takıyorlar mı?' diyorum.”
    Hastanede onu hissettim
    “Hastaneye gittim. Onun için dua ettim. Orada onu hissettim, onun da beni hissettiğini biliyorum. Kimseye görünmeden gittim. Orada çekilen fotoğraf karelerine girmek istemedim. Zaten İbo da bunu istemezdi. O hep bana 'Hanımlığını koru, sessiz ol' derdi.”
    “İlişkimiz dört yıl sürdü. Yürümedi, sağlık olsun. Birlikte çok şey yaşadık. Bomba atıldığında da yanındaydım, Keops'ta kurşunlandığında da, trafik kazası geçirdiğinde de. Ama hepsinden kurtulduk. O gece vurulduğunu öğrendiğimde şoke oldum. Deliler gibiydim, 'Olmaz, olamaz' dedim. Kendimi bunun bir şaka olduğuna inandırdım. Onunla yaşadığım iyi kötü her şeyi bir yana bırakıyorum, bu insan ülkenin en değerli sesi. Türkiye'ye bir daha böylesi gelemez. Ona yapılan bu saldırı kabul edilemez, bu değere kıyılamaz. Şu anda tek dileğim onun bir an önce iyileşmesi.”
    Benim sevgim yaşatacak
    “Bizim özel hayatımızda yaşadıklarımız sadece bizi ilgilendirir. Ben o yönden yeniden bir araya gelmek istemem ama kimseye de laf söylettirmem. O anlamda ilişkimiz bitti. 'İbrahim'i affettim' gibi bir şey söylemiyorum, ben kimim ki onu affedeyim? İyi ki onunla yaşamışım. O benim büyüğümdür, her zaman yanında da olurum, boynuna da sarılırım. O bunu hak ediyor çünkü. O insan iyileşip kalkacak o yataktan, bunu biliyorum ve hissediyorum. Benim sevgim, milyonların sevgisi onu yaşatacak. Allah onu bize bağışlasın. Kalbi temiz ve güçlü bir insandır. Onun için sürekli dua ediyorum. O mutlu olsun bana yeter.”

Asena İbrahim Tatlıses'i ziyarete gizlice gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

MÜJDE AR, İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE ARASINDA EKRANDA YAŞANANLARI YORUMLADI. NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programında geçen hafta İbo Show'da yaşanan İbrahim Tatlıses-Yıldız Tilbe kavgasına en ilginç değerlendirmeyi Müjde Ar yaptı. İbrahim Tatlıses'i Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran filmindeki Recep İvedik karakterine benzeten Müjde Ar'ın sözleri İbrahim...
  2. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  3. İbrahim Tatlıses'i özel Alman harekat timi koruyor!

İbrahim Tatlıses'i özel Alman harekat timi koruyor!

ibrahim tatlısesin almanyadaki son hali özel harekat timi ibrahim tatlıses almayaya gitti, korumaları, son dakika haberleri, 2011 haberleri Sanat dünyasının baba isimlerinden olan İbrahim Tatlıses tedavisi için Almanya'ya gitti ve gittiği yerde onu Alman özel harekat timleri koruyormuş Melek'ler. Münih'teki Kaza Kliniği'nde tedavi gören İbrahim Tatlıses'i ağır silahlı Alman özel...
  4. Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

ibrahim tatlıses haberleri dilan çıtak Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak geçtiğimiz gün twitter hesabından İbrahim Tatlıses'i hayli kızdıracak bir mesaj attı. İşte Dilan Çıtak'ın Twitter'daki hesabından yazdığı o sözler: "Baba var Cem gibi çocuğuna kızınca sabaha kadar uyuyamayan, baba var çocuğundan haberi olmayan... " Dilan Çıtak bu...
  5. İbrahim Tatlıses'i Bir Kez Daha Öldürdüler!

İbrahim Tatlıses'i Bir Kez Daha Öldürdüler!

ibrahim tatlıses öldümü, ibrahim tatlıses vuruldumu, ibrahim tatlıses öldü Sosyal paylaşım ağı Twitter bugünler de ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in öldüğü yolunda çıkan haberlerle çalkalanıyor. Yalan yanlış haberlere biri daha eklenerek Tatlıses'i atılan twitterle öldürdüler. Bununlada kalmayıp ünlü sanatçının öldüğü haberini tiye alanlar ise attıkları twitlerle dalga geçtiler. Haberin...

Sayfayı Paylaş