gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Asena: 'İsteseydim İbo ile evlenirdim'

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

asena isteseydim ibo ile evlenirdim asena aciklama ibrahim tatlises asene evlilik hakkinda ne dedi konulari burada melekler Ibrahim Tatlisesin yaninda calismaya basladiktan sonra une kavusan ve bir donem Ibrahim Tatlises ile ask yasadigi bilinen Asena isteseydim ibo ile evlenirdim dedi...Fakat ben ozgurlugumu sectim 8 yil once bitti diyen Asena, Ibrahim Tatlises' in Aysegul Yildiz ile evlenmesine cok mutlu oldugunu, cunku Aysegul'un iboyu cok uzun sure bekledigini bildigini soyleyen Asena, Aysegul iboyu hakediyor, cok mutlu olurlar insallah diye aciklama yapti...Gecmiste Asena aski icin Aysegul Yildizin evini basarak onu dovdugu iddilari ile basinda gunlerce konusulmustu...Son donemde Asena Survivor isimli yarisma programina katilarak adindan tekrar soz ettirmeye baslamisti...

Asena: 'İsteseydim İbo ile evlenirdim' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenirken Dikkat !

Evlenirken Dikkat !

Flörtünüzü eşiniz olarak görebilmeniz, onun davranışlarıyla çok yakından ilgili EVLݝLݝK mutlaka olması gereken bir kural gibi görünse de, ille de evlenilecek diye bir şart yok. Ancak, evlenilecek ya da evlenilmeyecek erkekler hakkında bilgi sahibi olmakta da fayda var... ݝşte size, evlenilmeyecek erkeklerle ilgili bilgiler... Kendinizi ateşe atmayın * Evliliği kabus gibi gördüğünü...
  2. Neden evleniriz?

Neden evleniriz?

Neden evleniriz yada niye evlenirsiniz,niye evlendiniz? Niye hayatımızın kontratına büyük istek ve arzuyla imzamızı atarız.?? Buyrun arkadaşlar...:) Önce ben başlayayım değil mi? Neden evlendim?.. Herkes eninde sonunda ailesinden bağımsız kendi hayatını kurmak ister,kendi ayakları üzerinde durmak,bir aile kurmak,sevdiği ile bu hayatı paylaşmak.. yada kimisi evlenmeden kendi hayatını kurmak...
  3. Evlenir miydik?

Evlenir miydik?

Evlenir miydik? Nasıl isterdim senle Ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı Nasıl isterdim bilsen Bir ömür boyu senin nefesini duymayı Ben söylerim gönül dinler şarkı sözlerida hala güzel Olmayacak dualarda ihtimaller sana özel Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime Ayrılmasaydık evlenir...
  4. Evlenirken DİKKAT!!

Evlenirken DİKKAT!!

Evlenirken Dikkat! Flörtünüzü eşiniz olarak görebilmeniz, onun davranışlarıyla çok yakından ilgili EVLİLİK mutlaka olması gereken bir kural gibi görünse de, ille de evlenilecek diye bir şart yok. Ancak, evlenilecek ya da evlenilmeyecek erkekler hakkında bilgi sahibi olmakta da fayda var... İşte size, evlenilmeyecek erkeklerle ilgili bilgiler......
  5. Asena Survivor İle İlgili Soruları Cevapladı

Asena Survivor İle İlgili Soruları Cevapladı

asena survivor survivor, asena, neden elendi, hakkında bütün bilgiler burda arkadaşlar Survivor'dan sürpriz bir şekilde elenen Asena, yarışmayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuş kızlar bakalım neler demiş 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'in en iddialı yarışmacılarından Asena, seyircilerin Acunn.com'a gönderdikleri soruları yanıtladı. İşte Asena'nın cevapları: Ben arkadaşlarım için...

Sayfayı Paylaş