gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Asena Survivor Adasında ki Yaşamı Anlattı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

asena survivor asena, survivor, 2011, adada yaşantı, tuvalet ihtiyacı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Asena Survivor adasından çıkar çıkmaz kendini yemeklere vermiş,adada ki açlıktan yakınmıştı.

Posta gazetesine bir röportaj veren Asena adada ki yaşamı anlattı..

* Tuvalet olmadığı için ormana yapıyorduk. Nereyi bulursak... Köpek gibiydik yani.Deniz suyunu alıyorsun, hadiii ormanın içine kadar git. Ama zamanla alışıyorsun. Deseler ki "Şu duvarın kenarına çişini yap", hayatta olmaz. Ama o ortamda ormanda yapıyorsun. Mecbursun.

* Kıl-tüy olayanı ağaçlardaki reçine ile çözdük... Hangi ağaçtan nasıl bir yapışkan bulursam sürüyordum. Görünmüyordu ekranda. Elendikten sonra ilk yaptığım "Tüylerimiz görünüyor muydu?" diye sormak oldu.

* Muayyen günlerimiz denizin içinde geçiyordu... Mayonu çıkarıyorsun, yıkıyorsun, kurutuyorsun, giyiyorsun. Sonra öbürünü çıkarıyorsun, giyiyorsun, yıkıyorsun...Böyle geçirdik.

* Adada açlıktan aşkı düşünemedik. Pascal çok samimiyiz. Müthiş sıcakkanlı. Ama birlikte olunmaz.
    Şartlar farklı olsaydı belki yaşanabilirdi. Mutluluk duyardım, gurur duyardım. Ama yapamazdık ki. Birbirimizi üzerdik. Çünkü o özgürlüğü sever, ben de havai yaşarım.

* Ada da erkek gibiydim. Bir gün Acun bile şaşırdı. Hani sıraya geçiyorduk ya, Acun "Erkekler bir tarafa, kızlar bir tarafa. Hadi erkekler: Derya, Pascal, Asena, ayyy pardon, Asena sen öbür tarafa geç" deyiverdi. Orada açlıktan, yorgunluktan başka birşey gelmiyor aklına. Yarışma boyunca ev kadını, inşaatçı, öyle takılıyordum.

Asena Survivor Adasında ki Yaşamı Anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivorda Asena Taner kavgası

Survivorda Asena Taner kavgası

survivorda kavga, asena taner kavgası diğer takım üyelerinide birbirine düşürdü arkadaşlarım. Survivor da oalylar bitmek bilmiyor Melek'ler. Geçtiğimiz bölümde Asena ve Taner arasında çıkan kavgaya diğer takım üyeleride girdi. İŞte o kavganın ekranlara yansımayan görüntüleri Melek'ler. Acun'un da devreye girdiği kavgada karşılıklı hakaretler de eksik olmadı. Asena, Taner'in Acun'a...
  2. Asena Survivoru anlattı

Asena Survivoru anlattı

asena survivor, açıklaması,i survivoru anlattı, dominik tatili, röportajı, açıklaması, haberleri burada arkadaşlar. Survivor adasından, beklenmedik bir şekilde elenen olay isim Asena, yarışmadan elendikten sonra Dominik'in keyfini, orda tatil yaparak çıkardı. Bir kaç gün önce ülkeye dönen Asena, Survivor hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Biz de o haberi sizlerle paylaşıyoruz...
  3. survivor asena nereli

survivor asena nereli

survivor asena nereli bilen var mı ya bu kızı beğendim:)
  4. Survivor 2012 Asena Kimdir

Survivor 2012 Asena Kimdir

Survivor 2012 Asena Kimdir biyografi bilgileri var mı sitenizde?
  5. Survivor 2012 Asena Hayatı

Survivor 2012 Asena Hayatı

Survivor 2012 Asena Biyografi Survivor 2012 Asena Hayatı Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Survivor 2012 Asena'nın biyografi bilgilerini merak eden tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için Survivor 2012 Asena hayati bilgilerini paylaşıyoruz. Show Tv ekranlarında yayınlanan Hayatta Kalma Savaşı sloganıyla karşımıza gelen 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında...

Sayfayı Paylaş