gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

asena'da dans okulu açıyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

asena dans okulu oryantel starımız göbek üstadı Asena akatlarda dans okulu açmak için düğmeye basmış....
    OKUL AÇIYOR!
    ASENA DANS OKULU AÇMAYA HAZIRLANIYOR...

İstanbul Akatlar'da dans okulu açmaya hazırlanan Asena, 'Harika bir dans stüdyosu hazırladım. Öğretmen kadrom da tamam. Göbek dansını bizzat ben öğreteceğim. Türkiye'nin en iyi dansözüyüm. Şimdi yeni Asena'lar yetiştireceğim' dedi.

2. DRAGNEVA DIANA

DRAGNEVA DIANA Forum Okuru

Nezaman acılıs asena nın dans okulu?????

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hic sevmiyorum bu asenayi

asena'da dans okulu açıyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Danset Boutique Dans okulu

Danset Boutique Dans okulu

erenköy dans kursu Açıklama : Erenköy'de Hizmet Veren Dans Okulu Ve Sahne Sanatları Ajansımızda Arjantin Tango, Latin Dansları, Jazzdans, Hiphop, Oryantal, Düğün Dansı, Profesyonel Dans Showları Ve Şirketler İçin Özel Dans Eğitim Programlarını Bulabilirsiniz. Posta Adresi : Ethemefendi Caddesi Hamam Sokak. No 110 D:3 Erenköy Şehir : İstanbul Telefon : 0 216 3587097...
  2. Adana Ceydance dans okulu

Adana Ceydance dans okulu

adana dans kursu adana dans kursları adanada kursları adanadaki okulları Açıklama : Latin Danslarından Salsa, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Rueda, Arjantin Tango Ve Oryantal Dersleri İçin Bizi Arayın.. Posta Adresi : Kurtuluş Mah. Tiyatro Cafe Yanı Sefa Çerci Apt. Teras Kat Seyhan Şehir : Adana Telefon : 0 535 6903266 Faks : - Web Adresi :...
  3. Asena'dan Süper Dans Shov

Asena'dan Süper Dans Shov

KENAN ERÇETİNGÖZ İLE YÜZ YÜZE'YE KONUK OLAN ASENA, İBRAHİM TATLISES HAKKINDAKİ SORULARA CEVAP VERMEK İSTEMEDİ. Asena, en iyi dansöz konusunda polemiğe girmek istemediğini belirterek “Didem’e karşı sinirli değilim ve benden sonra İbrahim Tatlıses ile çalışması beni hiç üzmedi” dedi. İbrahim Tatlıses’ten sonra zor günler yaşadığını ifade eden Asena, “Ben bu konuyu kapatalı 6 sene oldu...
  4. Ankara FreeStyle Dans Okulu!

Ankara FreeStyle Dans Okulu!

Ankarada ilk ve tek hip hop dans okulu!!!! Branşlarımız: Hip Hop dans Break dans Bale House dans Ragga Jam Pilates Her yaş gruplarımız mevcuttur!!!! Adresimiz: Atatürk bulv 211/C (THY genel ofisin yanı. Çağdaş Sahne.) Tel: 0507 736 43 44 Yaz kayıtlarımız devam etmektedir! Ankara Dans kursu, Ankara Dans okulu,Hip Hop Dans Ankara,Break Dans Ankara
  5. izmirdeki dans okulları

izmirdeki dans okulları

merhaba arkadaşlar, izmir'de dans okulu arıyorsanız bu site tam size göre www.izmirdansokullari.com

Sayfayı Paylaş