gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Asena'dan Süper Dans Shov

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

KENAN ERÇETİNGÖZ İLE YÜZ YÜZE'YE KONUK OLAN ASENA, İBRAHİM TATLISES HAKKINDAKİ SORULARA CEVAP VERMEK İSTEMEDİ.

Asena, en iyi dansöz konusunda polemiğe girmek istemediğini belirterek “Didem’e karşı sinirli değilim ve benden sonra İbrahim Tatlıses ile çalışması beni hiç üzmedi” dedi. İbrahim Tatlıses’ten sonra zor günler yaşadığını ifade eden Asena, “Ben bu konuyu kapatalı 6 sene oldu ama mahkemesi hala devam ediyor.” diye konuştu. İbrahim Tatlıses için ‘Yolda görsem yüzüne bile bakmam’ diyen Asena, geçmişte İbrahim Tatlıses’i sevdiğini dile getirerek, geçmişi düşünmediğini ve ileriye baktığını söyledi.

Ayrıca eski sevgilisiyle 4 buçuk ay süren ilişkisinin bitmesini ona ilgi gösterememesine bağlayan Asena, “Serhat, ilgi istiyordu fakat ona gösteremedim o ilgiyi ve sonunda iş mi? Aşk mı ? dedim ve işimi tercih ettim” şeklinde konuştu.

Annesi hakkında sorulan sorulara da cevap vermek istemeyen Asena, “Bana Babaannem müthiş bir çocukluk yaşattı, hiç kimseyi aratmadı bana. Ama şu günlerde çok hasta ve doğal olarak bu beni çok üzüyor” dedi. Babası ile barıştığını da ifade eden Asena “Artık daha mutluyum” diye konuştu.

İbrahim Tatlıses konusunda ısrarla konuşmak istemeyen Asena, yeni single’ında kendi seslendirdiği parçalarında olduğunu söyledi. Ayrıca “Erkeğimle boks yaparım” açıklaması yapmadığını dile getiren Asena, “Servet Çetin ile arkadaşız, ikimizde ünlü kişileriz ve bu şekilde haberler çıkıyor yan yana geldiğimizde” dedi.

Asena programda son olarak dansöz arkadaşları ile dans gösterisi yaptı.

Asena'dan Süper Dans Shov konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. asena'da dans okulu açıyormuş

asena'da dans okulu açıyormuş

asena dans okulu oryantel starımız göbek üstadı Asena akatlarda dans okulu açmak için düğmeye basmış.... OKUL AÇIYOR! ASENA DANS OKULU AÇMAYA HAZIRLANIYOR... İstanbul Akatlar'da dans okulu açmaya hazırlanan Asena, 'Harika bir dans stüdyosu hazırladım. Öğretmen kadrom da tamam. Göbek dansını bizzat ben öğreteceğim. Türkiye'nin en iyi dansözüyüm. Şimdi yeni Asena'lar yetiştireceğim' dedi.
  4. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  5. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş