gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Asena'nın An Büyük Hastalığı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

asena asena haberleri asena hastalığı asena 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu haberi yazmaya Asena'yı çok iyi anladığımı söyleyerek başlamak istiyorum melekler :D:D Evet, itiraf ediyorum, ben iflah olmaz bir çikolata hastasıyım. Hatta bu haberi yaparken bile bir yandan da çikolata yiyorum :D:D En iyisi konuyu daha fazla dağıtmadan derhal habere geçeyim melekler, Asena hastaymış. Hem de çikolata hastası tıpkı benim gibi :D:D Survivor macerasından sonra uzun zamandır ortalarda görünmeyen Asena bazı açıklamalarda bulunmuş hastalığıyla ilgili. :) Bakın Asena haberleri detayları nasıl..

Asena çocukluğundan bu yana hergün bir yada iki tane çikolata yediğini yemediği takdirde ise kriz geçirdiğini söyledi. Ünlü ortanyel sözlerine şu şekilde devam etti: "Survivorda en büyük pişmanlığım çikolataya olan hastalığımı söylememem oldu. Adada her türlü zorluğa alışkın biriydim ama çikolata söz konusu oldu bunu söylemedim diye kendimi yedim bitirdim" dedi. Asena ayırca çocukluğunda çikolata yüzünden krizler geçirip hastaneye yattığını da sözlerine ekledi. gecce

Asena'nın An Büyük Hastalığı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük Adam Ölünce, 10 Kasım'dan İlginç Bir Anı

Büyük Adam Ölünce, 10 Kasım'dan İlginç Bir Anı

10 kasım anıları 10 kasım ile ilgili anı ile ilgili anılar anı kasımla BÜYÜK ADAM ÖLÜNCE SENE 1938, ON KASIM... İstanbul Üniversite'sinde saat 9'u 5 geçenin meşum haber duyulmuş... Bir Alman profesör var, hukuk fakültesinde, o da duymuş, şaşırmış. Derse girsin mi, girmesin mi bir türlü karar veremiyor. O sırada aklına rektöre müracaat etmek gelir. Kalkar, yanına gider. Aralarında şu konuşma...
  2. Büyük ana ve büyük baba

Büyük ana ve büyük baba

Madde 497.- Altsoyu, ana ve babası ve onların altsoyu bulunmayan mirasbırakanın mirasçıları, büyük ana ve büyük babalarıdır. Bunlar, eşit olarak mirasçıdırlar. Mirasbırakandan önce ölmüş olan büyük ana ve büyük babaların yerlerini, her derecede halefiyet yoluyla kendi altsoyları alır. Ana veya baba tarafından olan büyük ana ve büyük babalardan biri altsoyu bulunmaksızın mirasbırakandan önce...
  3. Asena'nın ekmeğine taş

Asena'nın ekmeğine taş

ünlü oryantelimiz Asena bir süre önce Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışmasından neden ayıldı...Acaba bunda ünlü türkücü İbrahim tatlıses'in bi parmağaı var mı akıllara ilk bu düşünce geliyor...(en azından ben öyle duydum)......... 'FATİH AKSOY SÖZÜNDE DURMADI!' ASENA’NIN MEHMET ALİ ERBİL’İN SUNDUĞU “ÇARKIFELEK” PROGRAMINDA BİR YILDIR DEVAM ETTİRDİĞİ HOSTESLİK GÖREVİNE OCAK AYINDA...
  4. Kaynenanızla geçirdiğiniz büyük anılarınız :D paylaşalımm :D

Kaynenanızla geçirdiğiniz büyük anılarınız :D paylaşalımm :D

Genellikle gelin kaynana kavgaları olur.:puha: Kaynanalar sinir eder insanı bazen :sinir: ama bazende çok komik anılarınız olur :a026: ben küçük olduğum için benim yok :laugh: eee sizin varmı bizlerlede paylaşşanız bir şey olmaz dimi =)))
  5. Seyfi Dursunoğlu Asena'nın Kıyafetini Parçaladı....

Seyfi Dursunoğlu Asena'nın Kıyafetini Parçaladı....

Huysuz Virjin Haberi Seyfi Dursunoğlu Asena Show Huysuz Virjin varsa bir mekanda herşey olabilir:) İşte bir beklenmeyen olay daha...Seyfi Dursunoğlu nam-ı diğer Huysuz Virjin bir show gösterisi yaparak Asena'nın kıyafetini yırtarak soydu..Meğer altında bir elbise daha varmış ... Sadece bir senaryo gereği böyle yaparak dikkatleri yine üzerine toplamayı başarmıştı.. Asena'nın Kıyafetini...

Sayfayı Paylaş