gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Asena'nın ekmeğine taş

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oryantelimiz Asena bir süre önce Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışmasından neden ayıldı...Acaba bunda ünlü türkücü İbrahim tatlıses'in bi parmağaı var mı akıllara ilk bu düşünce geliyor...(en azından ben öyle duydum).........

'FATİH AKSOY SÖZÜNDE DURMADI!'
    ASENA’NIN MEHMET ALİ ERBİL’İN SUNDUĞU “ÇARKIFELEK” PROGRAMINDA BİR YILDIR DEVAM ETTİRDİĞİ HOSTESLİK GÖREVİNE OCAK AYINDA SON VERİLMİŞTİ...

Çarkıfelek’in yapımcısı Fatih Aksoy, değişiklik yapmaya karar verdiklerini ve Asena’ya yeni bir şov programı yaptıracağını söylemişti. Ancak Asena, aylar geçmesine rağmen Aksoy’un sözünü tutmadığını söyledi ve “Öyle bir teklif meklif gelmedi. Pişirecekler de, bana projeyi sunacaklar da... Ben buna inanmıyorum” dedi.

Asena'nın ekmeğine taş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekmek...

Ekmek...

rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
  2. Taşlar

Taşlar

Büyük taşlar önemli, mevki sahibi kimselerdir. Küçük taşlar ise haber, sözdür.
  3. Taş

Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  4. Asena'nın An Büyük Hastalığı !

Asena'nın An Büyük Hastalığı !

asena asena haberleri asena hastalığı asena 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu haberi yazmaya Asena'yı çok iyi anladığımı söyleyerek başlamak istiyorum melekler :D:D Evet, itiraf ediyorum, ben iflah olmaz bir çikolata hastasıyım. Hatta bu haberi yaparken bile bir yandan da çikolata yiyorum :D:D En iyisi konuyu daha fazla dağıtmadan derhal habere geçeyim melekler, Asena hastaymış. Hem...
  5. Seyfi Dursunoğlu Asena'nın Kıyafetini Parçaladı....

Seyfi Dursunoğlu Asena'nın Kıyafetini Parçaladı....

Huysuz Virjin Haberi Seyfi Dursunoğlu Asena Show Huysuz Virjin varsa bir mekanda herşey olabilir:) İşte bir beklenmeyen olay daha...Seyfi Dursunoğlu nam-ı diğer Huysuz Virjin bir show gösterisi yaparak Asena'nın kıyafetini yırtarak soydu..Meğer altında bir elbise daha varmış ... Sadece bir senaryo gereği böyle yaparak dikkatleri yine üzerine toplamayı başarmıştı.. Asena'nın Kıyafetini...

Sayfayı Paylaş