gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Aseton Derdine Son!

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Her gün giydiğiniz kıyafetin rengine uygun oje sürmek yada ojenizi her gün tazelemek gibi alışkanlıklarınız varsa atık son Sula markasının geliştirdiği bu oje tam size göre demektir. Sula‘nın, sabah sürülüp akşam çıkartılması bakımından makyaj malzemlerine benzettiği Paint & Peel isimli bu yeni nesil ojesi sadece bir gün dayanıyor ve tırnaktan soyularak çıkarılıyor. Çıkartılarken aseton gerektirmeyen su bazlı ojenin aynı zamanda formaldehit, toluen ve fitratlar gibi kansere yol açan kimyasalları da içermediği belirtiliyor. Ayrıca kokusuz olması da ürünü diğer ojelerden ayıran bir diğer özelliği.

2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ama bu sefer oje çok çabuk tükenir

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    duymadım bu marka yı açıkcası ve hiçbiyerde de gözüme çarpmadı bana göre çok iyiymiş kullanımı tam benlik :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ooww çok enteresan :D:D

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    aa ne güzelmiş bu oje denemek lazım

7. aslı soyhan

aslı soyhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tırnak yüzeyini tahriş etmesin?:s

Aseton Derdine Son! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne giysem derdine son!

ne giysem derdine son!

dügünde ne giysem düğünde ne giysem pantolon üstleri kışın bayramda Her gün ayna karşısına geçip, ne giyeceğinize karar veremiyor musunuz? Vücut şeklinize en uygun giysilerin hangileri olduğunu biliyor musunuz? İster toplu, ister hamile, ister minyon olun, size uygun bir stil mutlaka var. İşte farklı vücut şekillerine uygun giyim önerileri... Kıvrımlı bir vücuda sahipseniz... Toplu...
  2. artık USB derdine son

artık USB derdine son

USB derdine son Artık laptopunuzda "USB port kalmadı, acaba bu flash diski nereye taksam "derdi kalmadı. Kensington adlı bir firmanın geliştirdiği wireless USB hub sayesinde hem kablo derdinden hem de dizüstü bilgisayarınızdaki USB port sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Ayıca ürünün ilgi çekici diğer özelliği bir DVI girişine de sahip olması. Bu sayede istediğiniz bir monitörü bu...
  3. saçlardaki kepek derdine son!!! kepek maskesi

saçlardaki kepek derdine son!!! kepek maskesi

Kepek Sorununuz mu Var ? - Saç Kepek Sorunu Saçalrdaki kepekler insanın sinirini bozar. Ama çaresine bakmaz iseneiz hem kötü bir görüntü ortaya çıkar hem de sizin sinirleriniz yıpranır. < /p> GEREKEN MALZEMELER Civan perçemi çiçeği - 1 yemek kaşığı Veba otu yaprağı - 1 yemek kaşığı At pıtrağı yaprağı - 1...
  4. Uyanamıyorum derdine son!!!

Uyanamıyorum derdine son!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Anahtarı unutma derdine son

Anahtarı unutma derdine son

Anahtarı unutma derdine son: Ahh ahh şu anahtar unutma meselesi yüzünden her yere bizim evin anahtarını bıraktım en baştada annemlerin evine... Bazen evde unutuyorum bazen de inanın burda sölemekten utanacağım yerlerde.. İnanın kii eşime bazen hak vermemek elde değil.. Bana yakında kendinide bir yerlerde unutacasın.... diyor... Sizlerinde böyle bir sorunu varsa eğer meleklerim iştee bilim...

Sayfayı Paylaş