gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Ashish 2011 Salaş modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

salaş giyim markaları salaş kıyafetler elbise modelleri modası 2011 elbiseler Salaş giyim tarzı kimilerine göre bir hayat tarzı kimilerine göre de karışık bir moda anlayışı. Bazen bu da moda olur mu diyenleri bile duyuyoruz ya da ne kadar 2011 koleksiyonu olursa olsun hiç yeni gibi gelmiyor yaklaşımında bulunanları da görmüşsünüzdür. Salaş giyim gerçek anlamda bir moda ve eskiden beri süregelen bir tarz aslında. Salaş giyimin modası olmaz diyenlere duyurulur, bu tarzı benimseyen markalar ve düzenlenen koleksiyonlar var. Tıpkı Ashish gibi…Ashish, 2011 sonbahar ve kış koleksiyonunu ilk olarak Londra moda haftasında tanıttı. Dağınık bir gardırop izlenimi veren sunum karışık gibi görünse de rahatlık izlenimini veriyor. bir şeyleri uydurma ya da kombine etme telaşından uzak olan koleksiyon, kışın en çok giyilen giysilerinden oluşuyor. Otantik desenlerin göze çarptığı elbiseler, birden bire parlayan kumaşlar, kış ortasında kısalan şortlar kısacası her detayıyla şaşırtıcı ve salaş [​IMG]

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bana göre değil hahaha[​IMG]

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hiçç zevkime uygun değil....

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aslında çok hoş tarz ama çoğu kişi soğuk kanlılıkla bakıyo

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Tarz meselesi tabiki bence hoş giymeyi bilmek lazım giyime tek taraflı bakmamk lazım

Ashish 2011 Salaş modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 trençkot modası

2011 trençkot modası

trençkot modası trençkot 2011 modelleri 2011 trenckot modelleri 2011 trençkot modası şimdiden belli oldu arkadaşlar.Şeffaf trençkotlar inanılmaz moda olacak şimdiden defilelerde boy göstermeye başlayan bu trençkotlar yazın hemen ardından mağazalarda büyük ihtimalle satışa sunulacak.Ünlüler şimdiden bu modaya kaptırmış kendini ve üzerlerine trençkotlarını çekmişler bile.İşte 2011 kışının...
  2. 2011 Modası Kaban Modelleri

2011 Modası Kaban Modelleri

2011 Kış sezonu her ne kadar ılık geçiyor olsada şıklığınızı tamamlayıcı kabanlardan edinmelisiniz.2011 kış kaban modellerinde özellikle kırmızı renkli olanlar benim çok hoşuma gitti .İster sportif isterseniz daha klasik kesimlere sahip bir kabanı gardrabunuzdan eksik etmeyin.
  3. 2011 Çizgili Modası

2011 Çizgili Modası

çizgili modası Genellikle enine çizgili kıyafetler,zayıf kişiler tarafından biraz daha toplu gözükmek açısından tercih edilir.Benimde sevdiğim bir tarzdır.Eğer sizlerde seviyor beğeniyorsanız modellere bir göz atmalısınız.Hırka,kazak,çorap ve elbise modellerinin çizgili tasarımlarını sizlerle buluşturuyorum;)
  4. 2011 Yazlık Elbise Modası

2011 Yazlık Elbise Modası

yazlık elbiseler 2011 kıyafet modası 2011 yazlık elbiseler elbise modelleri 2011 yılında elbise giymeyi tercih edenleri sevindirecek harika modeller buldum Melek'lerim.Oldukça şık cicili bicili bir yaza merhaba deyin;)Tarzınıza uygun modelleri seçin bakalım hanımlar kim nasıl bir elbise tercih ediyor görelim bizde:tik:
  5. 2011 yaz hamile modası

2011 yaz hamile modası

hamilelik modelleri 2011 hamile modası 2011 yazlık hamilelik modelleri, 2011, yaz, yazlık modeller burada arkadaşlar. Yine hamiş melek'lerimize özel 2011'in yaz mevsimi gebe modasından modellerle karşınızdayız arkadaşlar:)

Sayfayı Paylaş