gebe
  1. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ashkmeleği mutlu yıllar canım:=)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında azem tarafından paylaşıldı.

Mutlu yıllar canım:=)

2. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ashkmeleği mutlu yıllar canım:=)
    Yeni yaşında çok mutlu olursun inşallah canım 21. yaşın sana hayırlı ve uğurlu gelir inşallah...İyiki doğdun

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

ashkmeleği iyiki doğdun :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ashkmeleği canım nice yıllara doğum günün kutlu olsun vede herşey gönlünce olsun

ashkmeleği mutlu yıllar canım:=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Yıllar Meleklerim...

Mutlu Yıllar Meleklerim...

mutlu yillar mutlu yıllar yıllar resimleri . . . Meleklerim, şimdiden Yeni Yılınızı kutlar... 2009 Yılının... bizlere geçmiş yılın tüm olumsuzluklarını,huzursuzluklarını unutturmasını ve umutlarla,neşeyle,sıhhatle,şansla dolu günler getirmesini dilerim...Sevgi dolu selamlarımla... Sizleri coooook seviyorum... MUTLU YILLAR HERKESE... . .
  2. necla  mutlu yıllar :)

necla mutlu yıllar :)

necla mutlu facebook necla nejla mutlu sevdiklerinle beraber sağlıklı huzurlu nice uzun yıllar geçirmen dileği ile iyi ki doğdun canım :kiss:
  3. Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

İlk olarak konuyu ben acmak istedim cnm arkadaşım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanımışım seni valla :kiss::oppucuk: Yeni yıl sana sağlık mutluluk huzur başarı para :D:D en önemlisi inşşş bi bebiş getirir Allahın izniyle kuzucum :asskim:Şimdi mumları üfleyip dilek dileme vakti hadi bakalım kutlama başlasın herkes davetli asişimin partisine :D:Dyupis...
  4. Mutlu Yıllar Grey :D

Mutlu Yıllar Grey :D

Mekanın eski ergenlerinden, Sevgili Grey, tüm hayatın boyunca mutluluk ve sağlık içinde yaşamanı, hedeflerine kolayca ulaşmanı ve bizleri asla unutmamanı temenni ediyorum. Yeni yaşın kutlu olsun.. İyi ki Doğdun..:D:D
  5. Mutlu Yıllar Melekler Mekanı

Mutlu Yıllar Melekler Mekanı

Koskoca 2015 yılını da eskittik... Acısı ve tatlısı ile kimilerine çok iyi dedirten 2015 kimisinin de hatırlamak bile istemediği bir yıl oldu. Aileye yeni katılanlar olduğu kadar ne yazık ki yeni yılı göremiyecek kişiler de oldu. Umarım yepyeni bir yıl olan 2016 istediğiniz bir yıl olur. Gönlünüzden ne geçiyorsa Allah hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızı ve dileklerinizi kabul etsin....

Sayfayı Paylaş