gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ashl Hasanov'dan Seçme sandeletler( Dolgu Topuk)

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

ashl hasanov, renkli, boncuklu, sandelet, modelleri, dolgu topuk, yüksek taban, yazlık ayakkabıları buradan bulabilirsiniz

Renk ve incik boncuk detayını seven melekler bu dolgu topuk açık ayakkabılar tamda sizlere göre..

Dayanamadım birinide ben aldım:D hemde 29 tl:)

Ashl Hasanov'dan seçme ayakkabılar..
    [​IMG][​IMG]

Ashl Hasanov'dan Seçme sandeletler( Dolgu Topuk) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dolgu topuk yazlıklar süper

dolgu topuk yazlıklar süper

dolgu topuk yazlık rahat yürüyebilenler ve alışkın olanlar için harika bir alternatif dolgu topuk birz degişiklik yapın ve bu yaz bunlarıda deneyin derim :)...
  2. Dolgu topuk modası

Dolgu topuk modası

dolgu topuk modası ünlülerin topuklu ayakkabıları dolgu topuklar Aslında bu modaya en çok sevinenlerden biri benim=)Yüksek topuklu ayakkabıları ne kadar sevsemde ne yazıkk ince topuklu ayakkabı giyemiyorum.Ama bu dolgu topuk yüksek ayakkabılar gerçekten tam bana göre inanılmaz rahat ve bir o kadarda şıklar bana göre,Ünlü ünsüz herkes dolgu topukları tercih edenler arasında.Umarım en azından...
  3. Buda Dolgu Topuk Ayakkabım :)

Buda Dolgu Topuk Ayakkabım :)

Kızlar Hayal 'in dolgu topuk ayakkabı modelini görünce aklıma geldi...Ben bi de dolgu topuk ayakkabı almıştım :D bide buna bakın bakem beğenecek misiniz _?:mery::mery: :D:D...
  4. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

dolgu topuk ayakkabı dolgu topuk 2011 ayakkabı modelleri modelleri 2011 topuklu Dolgu topuklu ayakkabılar bilindiği gibi diğer topuklu ayakkabılara göre daha rahat olur.Bu ayakkabılar hem rahat hemde cıvıl cıvıl renkleriyle gözlere hitap ediyor.
  5. DMR'den Dolgu Topuklar

DMR'den Dolgu Topuklar

2011 yaz sezon, ürünleri, bayan, ayakkabıları, modelleri, yüksek taban, dolgu topuklu modelleri buradan bulabilirsiniz 2011 yaz sezonuna özel dolgu topuklu DMR marka bayan ayakkabılarını sizler için paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş