gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ası boyası

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Asi boyasi mal ile tabir olunur. Asi boyasi ezdigini gören menfaat için malini harcar. Bir duvari asi boyasi ile boyadigini ve yahut onunla bir isaret koydugunu gören hakikat yolunda ve dogru yoldadir. Yaninda asi boyasi oldugunu veya birisinin kendisine verdigini görmek feraha ve sevince ulasacagina delalet eder. Asi boyasi yedigini gören halkin arkasindan kötü sözler söyler. Evini asi boyasi ile boyadigini görmek, o evde ferah ve sevinç bulunduguna isarettir. Vücudunu asi boyasi ile boyadigini gören, halk arasinda kötü bir isim ile taninir.

Ası boyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astım

Astım

Astım Nasıl Bir Hastalıktır? Nefes alma sırasında atmosfer havasının solunum olayının olduğu alveol denilen hava boşluklarına naklini sağlayan iletici hava yollarında daralma, tıkanıklık ve buna bağlı olarak hava akımında zorlukla karakterize bir hastalıktır. Hava yollarında mikrobik olmayan süreğen bir iltihaplanma söz konusudur. Astım Allerjik Bir Hastalık mıdır? Astım her zaman olmasa...
  2. astım

astım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Asa

Asa

Bakınız; Baston.Asa, baston veya sopa, büyük güç anlamına gelir. Kişi elinde bunlardan birini tuttuğunu görürse fevkalade güçlenecek demektir.Rüyada asa görmek fakirlikle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asa görmek, serefli, kuvvetli, kudretli ve halka yardim eden bir kimseye isaret eder. Asanin kirildigini gören kimse, memur ise vazifesinden alinir, eger tacir ise, ticareti...
  4. Astım

Astım

Astımın tipik karakteristiği bronşların mukoza ödemiyle daralmasından ötürü olan episodik dispne'dir (nefes darlığı). Bu durum polijenik bir kalıtım biçiminde genetik kökenli olabilir; fakat enfeksiyon, allerji ve emosyonel faktörler de rol oynayabilir. Muhtemelen psikolojik mekanizmaların rol oynaması için bronşiyal aşırı duyarlığa somatik bir yatkınlık bulunması gerekir. Astımlılarda belirli...
  5. Asla...

Asla...

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Sayfayı Paylaş