gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Asi Dizisi Yeni Bölümlerinde neler olacak

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Vallahi bu asi dizisinin yeni bölümlerinde ne olacağını bilmiyorum :) Hemen haberimize geçelim. [​IMG]

Televizyon Gazetesi, 'Asi'de olacak gelişmeleri anlattı. Birbirlerine duydukları büyük aşka rağmen bir türlü kavuşamayan Asi ve Demir, sonunda önlerindeki bütün engelleri kaldırıp biraraya gelebilecekler mi?

Geçen sezon, Galip'ten kurtarmak için Zeynep'le nişanlanmayı kabul eden Demir, olayı yanlış anlayan Asi'nin oynadığı oyun yüzünden zor zamanlar yaşamıştı.

Ali'nin evlenme teklifini Demir'e olan öfkesinden kabul eden Asi, bu kararı nedeniyle zor bir süreç yaşayacak.

Dizinin geçen sezonki son bölümüne damgasını vuran olaylardan bir tanesi de Cemal Ağa'nın vurulmasıydı. Yeni sezondaki ilk bölümle birlikte Cemal Ağa'nın akıbeti de ortaya çıkacak.

Bu arada Asi'yle biraraya gelmeye çabalayan Demir, Zeynep'i de unutmaz. Galip'i Zeynep'ten uzak tutmaya çalışan Demir'in yeni planı, bakalım işe yarayacak mı? Bunu da daha sonraki bölümlerde göreceğiz.

Bu arada Asi ve Demir aşkında sürpriz bir gelişme de izleyenleri şaşırtabilir...

Asi Dizisi Yeni Bölümlerinde neler olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyılın Yeni Bölümünde Neler Olacak ?

Muhteşem Yüzyılın Yeni Bölümünde Neler Olacak ?

muhteşem yüzyıl 46.bölüm muhteşem yüzyıl 46.bölüm özeti İnsanların tarihe merak salmasını, merak edip okumaya başlamasına da vesile olan Muhteşem Yüzyıl dizisi, 46. bölümüyle yayına girecek. Yeni bölümde Şehzade Mustafa Karakteriyle Mehmet Günsür'ü de izlemeye başlayacağız. Belli bir zaman atlamasıyla ekranlara gelecek dizinin yeni bölümnün özeti ise şöyle; Behram Paşa, Sultan...
  2. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, kış sezonu boyunca ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Bir Çocuk Sevdim sezon finali ile izleyiciye veda etti. Bu yazımızda Bir Çocuk Sevdim yeni sezon ne zaman diye merak edenlere yayın tarihi ile ilgili bilgiler veriyoruz ... :) Heyecanlı bir bölümle ekranlara veda eden Bir Çocuk...
  3. Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi diziseverler tarafından merakla bekleniyor. Yönetmeninin diziden ayrıldığı haberini verdiğimiz Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi bilgisini ve bir hatırlatma olarak sezon finali bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler.. Merakla beklenen Suskunlar dizisi 6...
  4. Yalan Dünya Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlıyor ?

Yalan Dünya Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlıyor ?

Yalan Dünya Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Yalan Dünya Ne Zaman Başlayacak Sevgili melekler, televizyonda ki komedi dizileri içinde ayrı bir yere sahip olan, başarılı gazeteci, senarist, yazar ve oyuncu Gülse Birsel 'in kaleme aldığı ve oynadığı Yalan Dünya Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte detaylar......
  5. Buğra Gülsoy'un Yeni Dizisi Ne Olacak?

Buğra Gülsoy'un Yeni Dizisi Ne Olacak?

buğra gülsoy haberleri buğra gülsoy buğra gülsoy yeni dizi Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin başarılı ve yakışıklı oyuncusu Buğra Gülsoy'un yeni sezonda rol alacağı dizi hakkında bazı iddialar ortaya atılıyor. Eğer doğruysa bu iddialara göre Buğra Gülsoy yeni sezonda TRT1 in bir dizisinde rol alacakmış. Rol alacağı dizinin adı da Mülksüzler olacakmış ve dizinin konusu bir intikam...

Sayfayı Paylaş