gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Asi esiyor yine rüzgarlar yüreğimde.Yüreğimin sokaklarında yine sis var.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Asi esiyor yine rüzgarlar yüreğimde.

Yüreğimin sokaklarında yine sis var.

Ve yüreğimin duvarları nem kokuyor...

Alışamadım bu kentin sahteliklerine ve gözlerim görmek istemiyor silkelenerek kaldımlara dökülen sevgileri...

Anlamı boş olan cümleler gökkuşağı renklerine boyanmış ve karşı tarafın yüreğine usulca bırakılmış aynı bir hediye paketi gibi.yürekler yabancı, gözler uzaklara bakıyor karşındaki insanın gözlerinin içine bakması gerekirken.susuyoru m iyice şiddetleniyor rüzgarlarım.yalanlar duymaya alıştırmışız galiba kendimizi alıştırmışız ki gerçekleri duymak pekte hoşumuza gitmiyor....

Kahretsin odam yine hüzün kokuyor.
    Neye yarar gözlerimiz başka gözlerin içine bakamazken ve neye yarar yüreğimizin bestesini dinleyemezken. ben bu kenti sana bırakıyorum ey güneş biliyorum ki güneşin olduğu yerde rüzgarlar esemez.

Giderken bavulumda götürecek birşeyim yok aslında.belki yazılmaya bekleyen kağıtlarımı alırım yanıma.Yüreğimden başka götürecek bir şeyim yok.bir parçam burada kalmak isterse.İster gelir ister gelmez burada kalmak istiyorsa eyvallah...
    Rüzgarlarım nereye götürürse giderim.ama yüreklerin renkli ışıklarla süslenip içi boş olduğu yere sürüklerse beni geldiğim gibi giderim.....

(alıntı)

2. angels78

angels78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: Asi esiyor yine rüzgarlar yüreğimde.Yüreğimin sokaklarında yine sis var.
    tşkler. güzel, duygu yüklü bir şiir ellerinize yüreginize saglıkk.

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Asi esiyor yine rüzgarlar yüreğimde.Yüreğimin sokaklarında yine sis var.

saol canım benim.. :)

4. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık güzel paylaşımdı.

Asi esiyor yine rüzgarlar yüreğimde.Yüreğimin sokaklarında yine sis var. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Sen Yine Seni Sev

Düş Sokağı Sakinleri - Sen Yine Seni Sev

Zaman unutup beni Bırakır sokaklara Sessiz oluyor insan Böyle durumlarda Yürüdüğüm yol değil Gidişin üşütür beni Konuşamıyor insan Böyle havalarda Her şey değişir ama Eskimiyor acılar Yaşayan bilir ancak Nasıl acıtır akşamlar Bedenimde yaşamak Zor geliyor artık bana Sözlerim kalın sis Ruhuma anlam kat Sevmek yarı ölmektir Böyle demiştin giderken Her gün ölüyor insan...
  2. Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle Bir yaz sabahı sana Bir yaz sabahı yine Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki güz gibi Demin sönen köz gibi Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme Yarınları bekle yarim beni bekle Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki...
  3. Yine kan yine PKK :(

Yine kan yine PKK :(

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Çatışmada 2 terörist ölü ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, Yedisu İlçe Jandarma Karakolunun nöbetçi mevzilerine gece teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda 4 asker şehit oldu, üç asker yaralandı.Güvenlik güçlerinin karşı ateş vermesiyle başlayan...
  4. Sehirde yine SONBAHAR var

Sehirde yine SONBAHAR var

. bi son bahar günüydü, sehre yagmur yagiyordu . tek basina cikti sokaga uzun bir yol vardi önünde heryeri agaclarla kapli, sari sari yapraklar ucusuyordu etrafinda bom bos sokakta bir basina yürüyordu ,rüzgar saclarini savuruyor ,dans ediyor du sanki etrafinda , bi ara gözüne toz kacti elini gözüne götürdü yaslar doldu bir den. yanaginda bir sicaklik hisetti zar zor gözünü actiginda...
  5. Yine soğuk rüzgarlar esiyor..

Yine soğuk rüzgarlar esiyor..

Bu atışmaların gerçek olduğuna inanmıyorum kesinlikle gündemde olmak için yapıyorlar.. AVŞAR İLE ERGEN ARASINDA YİNE SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR YILLARDIR birbirleriyle atışan, zaman zaman barışan iki ünlü yıldız Hülya Avşar ile Gülben Ergen’in arasında yine soğuk rüzgarlar esiyor. Ergen’in doğum yapmasının ardından geçtiğimiz günlerde Avşar’ın tebrik ziyareti ikili arasında...

Sayfayı Paylaş