gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Asi melek oldu

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Çok tatlı maşallah... [​IMG]

MELEKLER Korusun’ dizisinde annesiyle çatışma yaşayan İpek’i canlandıran Özge Özpirinçci, Instyle dergisi için asi bir havaya büründü.Ruh haline göre giyindiğini söyleyen Özge Özpirinçci, salı pazarından da alışveriş yapıyor, ABD’de Fifth Avenue’dan da... Favorisi beyaz atletler... Özpirinçci, dergi ve gazetelerde boy gösteren “ikoncan”lar için de şöyle diyor: “Sadece modayı takip ediyorlar. Ben zaten onu dergilerde görüyorum. Senin onu değişik şekilde kombinlemen lazım. Örneğin Sienna Miller’ın tarzı kendine özgü... O da ruh haline göre giyiniyor bence...”

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ruhunu yesinler tatlılık daha bi yakışıyo bu şeklini sewmedim ........:D

3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bencede cok tatli bi kiz :)

ama dizideki hali sanki daha sevecen :)

tskler paylasim icin

Asi melek oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asida

asida

MALZEMELER 1 kg toz şeker 300 gr tereyağı ½ kg buğday nişastası ½ su bardağı üzüm pekmezi 1 su bardağı ceviz içi 4 ½ su bardağı su HAZIRLANIŞI Nişastayı soğuk suda eritin ve bir kaba alın. Üzerine kızgın tereyağı dökün. Sararana kadar da kavurun. Başka bir tencerede suyu kaynatın, içine pekmez, şeker ve kavrulan nişastayı ekleyin. Sürekli karıştırın, göz göz olunca içine iri dövülen cevizleri...
  2. cehennemin son meleği ol...

cehennemin son meleği ol...

gözlerini eksik yaşanmış bir bahar gibi kullan gülüşünü as intihar koğuşlarına çelimsiz ruhlarda erken yagmurlar biriktir... nasılsa taşra hep hazırdır aşka.... üzülme sakin ! dönme kendine tesellisi ol cehennemin CEHENNEMİN SON MELEĞİ OL
  3. taze melektim MELEK olmuşum....

taze melektim MELEK olmuşum....

selam tüm melekler ben melek oldum yaşasınn....ama moderatör mü ney onu da olmak istiyorum bana yardım eder misiniz olmamda bi sakınca var mı ?
  4. Selam Olsun Bütün Meleklere :)

Selam Olsun Bütün Meleklere :)

Merhabalar herkese bende yeni üyelerdenim.20 yaşındayım,üniversite 2.sınıf öğrencisiyim.Ailem İstanbulda ben başka bir şehirde okuyorum.Adımı söylemeyi unutmuşum nickimden de anlaşılacağı gibi adım Yasemin.Burada iyi dostluklar ve iyi ablalar edineceğim gibime geliyor.Güzel vakit geçiririz umarım herkese iyi forumlar :)
  5. asiler

asiler

ayla beni seviyormu

Sayfayı Paylaş